فهرست
کارنامه بد سیروس برای دستیاری شفر؛ بی‌برد
کارنامه بد سیروس برای دستیاری شفر؛ بی‌برد

کارنامه بد سیروس برای دستیاری شفر؛ بی‌برد

آی اسپورت- گزینه دستیاری شفر در استقلال، نتایج ناامیدکننده‌ای در لیگ یک گرفته است.

سیروس دین‌محمدی یکی از گزینه‌های دستیاری وینفرد شفر در استقلال بود. دین‌محمدی که در کمیته فنی استقلال حضور داشت، یکی از کسانی بود که به حضور سرمربی آلمانی در این تیم رای مثبت داد. بعد از حضور شفر در ایران، بحث دستیاری او مطرح شد. حتی در یک روز رسانه‌ها خبر رسمی حضور دین‌محمدی روی نیمکت استقلال را مطرح کردند. خبری که واکنش‌های زیادی را به همراه داشت و خیلی زود با تکذیب باشگاه همراه شد. در نهایت دین‌محمدی نتوانست به استقلال برگردد و راهی لیگ یک شد.

سیروس دین‌محمدی فصل را با راه‌آهن استارت زده بود. در همان اولین بازی شکست چهار بر صفر را تجربه کرد. در بازی دوم هم باخت. در بازی سوم هم سه بر صفر شکست خورد. دریافت هشت گل در سه بازی و بدون حتی یک گل زده، او را از نیمکت راه‌آهن دور کرد. دین‌محمدی در این مقطع از راه‌آهن جدا شد و درگیر حواشی استقلال شد. با دوری از استقلال، به نیمکت شهرداری تبریز رسید. حالا پنج مسابقه است که سیروس دین‌محمدی روی نیمکت شهرداری تبریز می‌نشیند. در این ۵ بازی، شهرداری تبریز فقط سه گل زد که این سه گل، دو باخت و یک تساوی برای‌ این تیم به همراه داشت. دو شکست و سه تساوی حاصل کار دین‌محمدی در شهرداری تبریز است.

گزینه دستیاری وینفرد شفر در این فصل، مجموعا ۸ مسابقه روی نیمکت تیم‌های لیگ یکی (راه آهن و شهرداری تبریز) نشسته است که ۵ باخت و سه تساوی به همراه داشته است. تیم‌های دین‌محمدی در قبال ۳ گلی که زدند، ۱۴ گل دریافت کردند.

نتایج این فصل تیم‌های سیروس دین‌محمدی

۳ هفته در راه‌آهن

راه آهن ۰-۴ شهرداری ماهشهر

راه‌آهن ۰-۱ برق نوین شیراز

راه‌آهن ۰-۳ مس کرمان

۵ هفته در شهرداری تبریز

شهرداری تبریز ۱-۱ صبای قم

شهرداری تبریز ۰-۰ آلومینیوم اراک

شهرداری تبریز ۱-۲ ایرانجوان

شهرداری تبریز ۰-۰ خونه‌به‌خونه

شهرداری تبریز ۱-۳ فجرسپاسی

وبسایت نود

۳    
آی اسپورت
2017-11-22 19:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر