فهرست
فریم به فریم با تمرین استقلال: دستان خالی
فریم به فریم با تمرین استقلال: دستان خالی

فریم به فریم با تمرین استقلال: دستان خالی

آی اسپورت- آخرین جلسه تمرینی استقلال پیش از بازی حساس با نفت تهران برگزار شد. تمرینی که مثل چند روز اخیر، دروازه‌بان‌هایش سوژه اصلی بودند و مصدومانش پرتعداد. منصوریان در فصل نقل وانتقالات نه تنها دستش بازتر نشده که با رفتن و مصدوم شدن چند بازیکن برای بازی با نفت دست‌خالی تر از همیشه است.

این اتفاقی است که هواداران استقلال امیدوارند در نیم‌فصل دوم به حقیقت تبدیل شود. این که محمدخرمگاه مرد شماره یک آبی‌ها کمی در حاشیه و در سایه قرار بگیرد و حاشیه‌های درگیری او با بازیکنان و اختلافاتش کمتر در تیم تاثیر بگذارد. شاید اگر اختلاف این مربی با بعضی از بازیکنان نبود، ترکیب با کمی تغییر نتایج بهتری برای استقلال به ارمغان می‌آورد.

 نیم‌فصل دوم قرار است روزهای بهتری برای ستاره سابق آبی‌ها باشد. سابق به این دلیل که ابراهیمی در نیم‌فصل اول شباهتی به یک ستاره نداشت. حالا با آمدن چشمی و آندو و رفتن بختیار رحمانی، این بازیکن یک خط جلوتر آمده و در پستی بازی خواهد کرد که در آن تخصص دارد. پایان روزهای تلخ امید، امید اصلی منصوریان و هواداران در نیم‌فصل دوم است.

اگر سوالتان این است که چرا پادوانی این شکلی شده جواب خودش به این سوال بی‌پولی است! وقتی یکی از هواداران از او پرسید چرا به آرایشگاه نمی‌رود او پاسخ داد که باشگاه پولش را نمی‌دهد. به هر حال هر کسی راهی برای اعتراض دارد و این هم راه‌حل پادوانی است.

این‌جا همان جایی است که همه عکاسان و خبرنگاران در هر جلسه تمرینی رویش زوم می‌کنند. جایی که حسینی خوشحال است بابت شماره یک موقتی‌اش و رحمتی تمام تلاشش را می‌کند تا دلخوری‌هایش را نشان ندهد. 

 

 

 

۱    
آی اسپورت
2017-01-11 18:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر