فهرست
رکورد صمد: 2نیم‌فصل، 2تیم، 56 درصد باخت
رکورد صمد: 2نیم‌فصل، 2تیم، 56 درصد باخت

رکورد صمد: 2نیم‌فصل، 2تیم، 56 درصد باخت

آی اسپورت – یک نیم فصل بدون برد در پیکان، مرفاوی را یک سال خانه نشین کرد و او نیم فصل اول امسال در صبا، رکورد جدیدی ثبت کرده است. مرفاوی در این فصل، فقط یک برد داشته، 14 بازی دیگر را با باخت و مساوی تمام کرده و با 9 امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد. باخت دیرهنگام این هفته به استقلال خوزستان، می‌تواند به قیمت برکناری مرفاوی تمام شود. شروع دوران بیکاری که این بار، احتمالا طولانی‌تر از دفعات گذشته خواهد بود.

مرفاوی دو نیم فصل آخرش در پیکان و صبا، بیشتر از نصف بازی‌هایش را با شکست تمام کرده. نیم فصل دوم لیگ چهاردهم، تیم او 9 بازی از 15 بازی با مرفاوی را باخت و این فصل با صبا، 8 بازی از 15 بازی نیم فصل اول را با باخت تمام کرد. 17 باخت از 30 بازی آخر در لیگ برتر و میانگین 56 درصد شکست با دو تیم مختلف، که او را صاحب یک رکورد منحصر به فرد می‌کند.

شروع مربیگری مرفاوی، با استقلال بود اما به نظر می‌رسد او از این به بعد به جای نیمکت استقلال، باید به فکر نشستن دوباره روی نیمکت دسته‌های پایین‌تر از لیگ برتر باشد. تیم‌هایی که کارنامه او را ندیده بگیرند و هدایت تیم‌شان، به مربی بسپارند که از هر دو بازی، حداقل یکی را با باخت تمام می‌کند.

     
آی اسپورت
2016-12-26 16:31:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر