فهرست
میکسدزون نفت-استقلال؛ همه علیه ما شدند
میکسدزون نفت-استقلال؛ همه علیه ما شدند

میکسدزون نفت-استقلال؛ همه علیه ما شدند

آی‌اسپورت- بازی نفت- استقلال با برد 1-0 آبی‌پوشان به پایان رسید. مصاحبه بعد از بازی بازیکنان دو تیم را می‌خوانید:

وحید حمدی‌نژاد کاپیتان نفت

هرکس این بازی را دیده باشد نمی‌فهمد ما چرا باختیم؟ به سوت‌های داور باختیم؟ به تاکتیک باختیم یا به هواداران حریف؟ اول از مسئولان تختی تشکر می‌کنم که پول زمین را از ما می‌گیرند اما زمین را به استقلال می‌دهند. بعد هم از داور تشکر می‌کنم که با اخطارهای نیمه اول بازی را عوض کرد. کجای دنیا دیده‌اید که داور اینقدر به یک تیم اخطار بدهد؟ کجای دنیا این صحنه گل استقلال را خطا می‌گیرند؟ ما اگر بازی حذفی را بردیم روی زحمت خودمان بود اما بعد از آن اتفاق همه داورها و هواداران علیه ما شده‌اند.

احمد آل‌نعمه

بازی درگیرانه و فیزیکی بود و به جز آن صحنه کاشته چیز خاصی نداشت اما به نظرم باید مساوی تمام می‌شد. صحنه گل استقلال اصلا و ابدا خطا نبود. من قشنگ دیدم که کسی روی او خطا نکرد. من پشت سر کاوه بودم و دقیق صحنه را دیدم. رضا اسدی تکل زد اما کاوه پایش را به زمین گیر داد و زمین خورد. استقلال به خاطر حذف از مسابقات جام حذفی برای جبران آن بازی آمده بود و خیلی با انگیزه تر از مسابقه قبلی بازی کرد.

امید ابراهیمی، زننده گل استقلال

این برد را به تمام هواداران‌مان تبریک می‌گویم و امیدوارم از این پیروزی خوشحال شده باشند. با تلاشی که بازیکنان و کادرفنی انجام می‌دهند، امیدوارم این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد تا هم دل هواداران شاد شود و هم نتایجی در خور نام باشگاه استقلال رقم بخورد.

۱    
آی اسپورت
2017-01-13 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر