فهرست
پشت پرده داستان پیشنهاد رشوه 2 میلیاردی به وزیر ورزش
پشت پرده داستان پیشنهاد رشوه 2 میلیاردی به وزیر ورزش

پشت پرده داستان پیشنهاد رشوه 2 میلیاردی به وزیر ورزش

آی اسپورت -  ظهر دیروز یکی از خبرگزاری ها مدعی شد چندی پیش گزینه ریاست یک فدراسیون می خواسته به یکی از اقوام وزیر ورزش رشوه دو میلیارد تومانی بدهد تا با کمک او و حمایت وزارت رییس فدراسیون شود!  برای خیلی ها این سوال پیش آمد که این شخص که بود و کدام فدراسیون را می خواست که ریاستش دو میلیارد تومان می ارزد و به چه شخصی می خواست رشوه بدهد.

برابر با شنیده های ما، این شخص کاندیدای ریاست یکی از فدراسیون های رزمی بود که از طریق مدیرکل ورزش و جوانان یکی از استان ها از وزیر ورزش وقت ملاقات می گیرد و در این ملاقات به وزیر می گوید حاضر است هر کاری بکند تا در انتخابات از سوی وزارت حمایت شود. وزیر ورزش به او می گوید وزارت به دستور من در انتخابات تمامی فدراسیون های ورزشی بیطرف می ماند و امکن حمایت از او وجود ندارد اما او هم می تواند مثل سایر نامزدها تمام تلاش خود را در چارچوب قانون برای گرفتن رای بکند و برای وزارت ورزش فرقی ندارد چه کسی رییس این فدراسیون ورزشی شود.

این شخص وقتی از وزیر نتیجه ای نمی گیرد، به دفتر کار داماد وزیر می رود که گویا دفترخانه ثبت اسناد رسمی دارد و می گوید حاضر است کل ساختمان چند طبقه ای که او برای محضرش یک واحد آپارتمانی آن را اجاره کرده، بخرد و به نامش سند بزند و حتی چک 2 میلیارد تومانی هم می کشد و می گوید اگر دلت خواست صبح با من تماس بگیر تا چک را برای تو بیاورم و بعد بگویم در ازای آن چه کاری در وزارت ورزش برای من انجام بدهی. داماد وزیر موضوع را به گودرزی اطلاع می دهد و او هم در تماس با مدیرکلی که معرف این نامزد انتخابات یک فدراسیون رزمی بوده، پیغام می دهد به طرف بگو دست از سر اقوام من بردارد وگرنه از او شکایت می کنم. طرف هم از ترس، حتی از شرکت در انتخابات هم انصراف می دهد .

 

 

منبع: رادنیوز

۲ ۱  
آی اسپورت
2016-10-18 07:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۱ نظر
برزو
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۰۷:۲۹
ببينيد چه بخور بخوريه در راس فدراسيون ها اونم يه فدراسيون رزمي! كه طرف حاضره 2 ميليارد خرج كنه تا فقط رييس فدراسيون بشه! لابد بعد از تصدي پست حداقل ده برابر اين 2 ميليارد رو درمياره! وزارت ورزش بايد شكايت ميكرد تا حساب كار دست بقيه بياد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر