فهرست
امیدواری منتظری: پتانسیل قهرمانی داریم
امیدواری منتظری: پتانسیل قهرمانی داریم

امیدواری منتظری: پتانسیل قهرمانی داریم

آی‌اسپورت- پژمان منتظری مدافع آبی‌پوشان بعد از شکست برابر سایپا در مصاحبه‌ای با خبرنگاران درباره شرایط استقلال صحبت‌هایی را انجام داد که در ادامه می‌خوانید:  

شرمنده هواداران هستیم 

 

خسته نباشید به هواداران استقلال می گویم. من زیاد عادت به حرف زدن ندارم فقط باید بگویم که شرمنده هوادارانمان شدیم. در روزی که همه چیز می توانست خوب پیش برود بد پیش رفت. شرمنده شدیم، تیم خوبی داریم و مطمئنا روزهای خوبی از راه می رسد. این تیم دارد سخت کار می کند، بد آوردیم. روی صحبتم به هواداران است و می گویم که معذرت می خواهیم، حق دارند ولی بدشانسی آوردیم و جایگاه ما اینجا نیست. مطمئن باشید این شانس برمی گردد و امیدوارم بتوانم دلشان را دوباره شاد کنیم.

 

 

خواسته های کادر فنی را اجرا کردیم 

 

تمام خواسته هایی که کادرفنی از ما خواست را اجرایی کردیم و موقعیت هایمان تبدیل به گل نشد. باید باهوش تر باشیم، این استقلال می تواند گلزنی کند و به گل برسد ولی بعضی اوقات بی جان بازی کردیم. مطمئنم که بهتر از این خواهیم شد. در روزی که هوادارانمان ما را به خوبی حمایت کردند متاسفانه شرمنده شان شدیم و به گل نرسیدیم.

 

 

بدبیاری آوردیم 

 

همه چیز دست به دست هم می دهد تا نتیجه نگیرید اما ما باید بتوانیم گلزنی کنیم و برنده باشیم. باشگاه می تواند بهتر عمل کند ولی بعضی اوقات بدبیاری است و نمی شود درباره آن بحث کرد و به آن شاخ و برگ داد همراه شماست. 

 

 

با 17، 18 قرص و آمپول بازی کردم 

 

باز هم می گویم که در روزی که می توانستیم حداقل یک امتیاز به دست بیاوریم با بدشانسی شکست خوردیم. من نمی خواستم بازی کنم و حدود 17، 18 تا قرص و آمپول تزریق کردم تا بتوانم بازی کنم. فقط به خاطر آنکه دل هواداران را شاد کنیم و باقی اش بهانه است و متاسفانه بدشانس بودیم و مطمئنا از بازی بعد به بازی برمی گردم. 

 

 

این تیم پتانسیل قهرمانی دارد

 

این تیم جمع شده برای قهرمانی و پتانسیل قهرمانی را دارد و مطمئنا باشید روزهای خوبی پیش روی ماست و اگر خدا بخواهد قهرمان خواهیم شد. 

 

 

خودمان را گول نمی زنیم

 

این حساسیت برای استقلال وجود دارد چون رقیب آبی ها در صدر جدول حضور دارد. ما در 4 هفته 4 امتیاز گرفتیم و خودمان را گول نمی زنیم اما فوتبالی که بازی می کنیم و موقعیتی که ایجاد می کنیم قطع به یقین در نهایت نتیجه گیری به همراه خواهد داشت. من سال گذشته فوتبال استقلال را دنبال می کردم و این بازی ای که امسال استقلال دارد با سال گذشته متفاوت است.

۲ ۱۳  
آی اسپورت
2017-08-18 00:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
شهید گمنام
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۰
پژمان عزیز از معدود استقلالی هایی هستی که دوست دارم ولی این تیم تو زمین به جایی نخواهد رسید مگر اینکه باز ار بیرون زمین به دادتون برسن...
مهدی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۶
باز؟!مثل لیگ هفتم،بازی پرسپولیس-سایپا و توپی که میثاق معمارزاده انداهت توی دروازه خودشون و فصل بعد رفت پرسپولیس؟!برادر،شما با این اسمی که لابد از نظر خودت خیلی هم پاک و مقدس و معنویه کامنت میذاری اما کامنتت پره از عقده و تهمت و دروغگویی.هر ادعای بدون سند و مدرک اسمش تهمت و دروغگوییه.پس به نظر من یا حرمت اسمت رو نگه دار یا اگه وجودشو داری با اسم خودت کامنت بذار
۳
شهید گمنام
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۳۹
اتفاقا این شمایی که پر از کینه و نفرتی برادر! میگن چوب رو که برداری گربه دزده خودشو لو میده همینه...! من کی حرف از راه دادن بازیکن ها زدم؟ البته اگه بخواهی تا فردا صبح میتونم برات مورد به مورد لیست کنم... (ولی نمیخوام با این ادبیات صحبت کنم)
میثاق معمارزاده در همون حد بود... تو پرسپولیس هم به جایی نرسید بعدش هم که کلا محو شد...
گلی که رحمتی از مهرزاد معدنچی از رو نقطه کرنر خورد هم نکنه راه دادن بوده...؟
در مورد "باز" به دادتون میرسن... همین سال گذشته تورج حق وردی عزیز تیمتون رو از بحران درآورد...
انشالله که نون بازو و دو جین ستاره تیمتون رو بخورید و نیازی به کمک های بیرونی نباشه..
حالا در هفته های آینده مشخص میشه
فرهاد
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۰۶
احسنت میثاق را خوب امدی نه عزیز معمارزاده خیلی تابلو توپ را دقیقه 90 کرد تو گل خودشان . انقدر تابلو که همه فهمیدند. اگر حد میثاق همون بوده و انقدر ضعیف بود چرا سال بعد پرسپولیس او را خرید؟ یعنی کادر فنی پرسپولیس دروازبانی را خرید که یا کرنر معمولی را بدرون دروازه هدایت می کند؟ حرفی بزنید که عقل سلیم قبول کند. اگر معمارزاده انقدر ضعیف بوده که چنین گلی خورد بنابراین چرا تیم قهرمان او را خرید؟
داریم فرش می شیم
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۲
عزیز من شما اول یاد بگیر بعد از 20 سال فوتبال بازی کردن چجوری پاس به دروازه بان می دن بعد دم از قهرمانی و پتانسیل و اینا بزن
محسن
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۳
همه تیمها پتانسیل قهرمانی دارند.تعداد کمی شخصیت قهرمانی دارند و تعداد کمتری هنر قهرمانی.تیم ما حتی داخل ان لیست همه هم نیست.اخه به چه چیز این تیم امیدواری؟!!!البته که به بدنسازی و تاکتیکهای مربی!!! الی ماشاله رکورد در پی رکورد.
شش تایی شدن تخصص ماست
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۳
تو اون ۱۷-۱۸ قرصی که نوش جان کردی، ظاهرا چند تا قرص اکس بوده که هنوز رو هوایی
بهروز سرخ دل
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۳
با رهبری کچل پیش بسوی قهرمانی دسته یک
فرهاد
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۹
17 18 تا قرص و امپول ؟؟ پول میلیاردی می گیری که بازی کنی مگر مفتی بازی می کنی که سر هوادارانتان منت می گذاری
رابسون جانواریو یادت بخیر
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۱۱
آقاپژمان ماهم امیدواریم البته نه باسوتیای تو..حیف اون پول که گرفتی و بایه پاس به عقب اشتباه کمرتیمو شکستی..مجیدحسینی خیلی سرتره..ازطرف پژمان بارهامهاجما تک به تک شدن که بخاطرسیوهای رحمتی یابی دقتی مهاجما گل نشدن
۷
استقلال
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۱۴
انشالله بابرگشتن پادوانی میری رونیمکت حالت بهترمیشه.نیازی به تزریقم نداری..خاک توسرت بااون پاس دادنت
۶ ۱
محسن
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۳۳
پادوانی چندبرابر بدتره!!!
امیدآبی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۱۸
متاسفانه یادگرفتیم فقط دیگرانو مسخره کنیم.هوادارمون میگفتن شجاع سوتی میده ولی پژمان کمرتیمو شکست..مثل طارمی که چندفصله آقای گله ولی هواداراحساسی میگه سجادگلنزن بهتره.لعنت به این فوتبال بی منطق.دوباره نیم فصل رو گندمیزنیم تادنبال کسب سهمیه باشیم
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر