فهرست
معادله سه‌مجهولی؛ پیانیچ – پوگبا- مودریچ
معادله سه‌مجهولی؛ پیانیچ – پوگبا- مودریچ

معادله سه‌مجهولی؛ پیانیچ – پوگبا- مودریچ

آی‌اس‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پورت- مودریچ مورد توجه اینترمیلان قرار دارد و شایعات در چند روز اخیر حاکی از آن است که تیم میلانی توانسته نظر هافبک کروات رئال را به خود جلب کند. همچنین قرار است که مودریچ به زودی جلسه‌ای با فلورنتینو پرز داشته باشد و در مورد آینده‌اش در باشگاه با رئیس باشگاه رئال مادرید مذاکره کند.

مودریچ آماده جدایی از رئال و روبرو شدن با چالشی جدید است و از همین رو در این جلسه قصد دارد در مورد جدایی از باشگاه صحبت کند. حال گاتزتا دلو اسپورت مدعی شد که رئال هم از حالا به فکر جانشینی برای مودریچ است تا در صورت نهایی شدن این انتقال، در خط میانی‌اش دچار تضعیف نشود. طبق ادعای این نشریه، میرالم پیانیچ، هافبک یوونتوس جدی‌ترین گزینه رئال برای جانشینی مودریچ خواهد بود. در حالی که فالی رمضانی، ایجنت پیانیچ تمایل زیادی به جدایی هافبک اهل بوسنی دارد، باشگاه یوونتوس قصد ندارد ستاره خود را از دست بدهد، مگر در شرایطی که پوگبا را به خدمت بگیرد.

بانوی پیر به رقمی کمتر از ۱۰۰میلیون یورو راضی نخواهد شد و رئال مشکلی از بابت پرداخت این رقم با توجه به تراز مالی مثبتش نخواهد داشت ولی تمایل آنها بر این است که رقم پایین‌تری پرداخت کنند. اما در این میان، یوونتوس هم قصد داشت برای جذب پوگبا، پیانیچ را به عنوان بخشی از قرارداد راهی منچستریونایتد کند. رضایت یونایتد در این انتقال ها شرط اصلی خواهد بود زیرا تنها در صورت انتقال پوگباست که یووه آماده فروش پیانیچ، چه به مقصد یونایتد و چه به مقصد رئال مادرید خواهد شد و رئال هم در این صورت آماده فروش مودریچ می‌شود. ستاره کروات رئال گذشته در جام جهانی درخشان ظاهر شده و توانست عنوان بهترین بازیکن جام را از آن خود کند.

او که در پنج فصل گذشته از عوامل اصلی موفقیت رئال بوده، حالا با جدایی رونالدو به نظر قصد دارد این تیم را ترک کند و با چالشی جدید روبه‌رو شود. با توجه به سریالی شدن این انتقال‌ها، باید دید کدام یک از باشگاه‌های یووه، منچستریونایتد و رئال مادرید در نهایت کوتاه خواهند آمد تا این انتقال‌ها نهایی شوند.

 

۳    
آی اسپورت
2018-08-06 17:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر