فهرست
استراماچونی: بازی فردا سخت‌ترین بازی ماست
استراماچونی: بازی فردا سخت‌ترین بازی ماست

استراماچونی: بازی فردا سخت‌ترین بازی ماست

آی اسپورت - آندره‌آ استراماچونی، سرمربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد، به دنبال مهاجم هدف و تمام‌کننده است. استراماچونی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته دهم لیگ برتر فوتبال درباره اضافه شدن مهاجم جدید به تیمش و شرایط آبی‌پوشان توضیحاتی داد.

یک مهاجم خواسته‌ام

درخواست من از باشگاه داشتن مهاجم بوده است. وقتی درباره فوروارد صحبت می‌کنیم هدف‌مان مهاجم هدف و تمام‌کننده است. ما خیلی سخت کار کرده و رزومه‌ها را بررسی می‌کنیم و قرار است تا ژانویه این اتفاق بیفتد. بعد از مصدومیت شجاعیان و کریمی نیاز ما به مهاجم ضروری شده است. فعلاً این اتفاق متوقف شده است، چون باشگاه مشکلات بزرگی دارد.

بازی فردا سخت‌ترین بازی ماست

با توجه به اینکه نفت بازیکنان خیلی گرانقیمتی ندارد، اما بهترین نتایج را گرفته است. آنها ذهنیت واضح برای بازی کردن دارند. بنابراین دیدار فردا بازی سختی خواهد بود. مدل بازی کردن آنها در استقلال مشکل‌ساز است. من با بازیکنانم شفاف صحبت کردم که بازی فردا تست بلوغی برای ما خواهد بود، چرا که اعضای تیم از نتایج کسب شده خوشحال هستند، اما هیچ دلیلی ندارد. فردا در صورت عدم موفقیت خوشحال باشیم. از زمانی که من اینجا حضور دارم دیدار فردا سخت‌ترین بازی ما خواهد بود. بازیکنان باید متوجه باشند که ما فوق‌العاده نیستیم و تنها تیم خوبی هستیم.

قوانین خودم را به بازیکنان گفته‌ام

از زمانی که من اینجا حضور دارم نظم، انضباط و فلسفه خودم را به بازیکنان انتقال داده‌ام. اهمیتی نمی‌دهم که قبلاً اینجا چه اتفاقی افتاده و نمی‌خواهم درباره کسی که اینجا بوده است، قضاوت کنم، اما مدل حرفه‌ای‌گری و قوانین خودم را به بازیکنان گفته‌ام که باید در چارچوب دیسیپلین من عمل کنند. دشتی شاید کار اشتباهی کرده، اما الان متوجه کارش شده است. او هم انسان خوب و هم بازیکن خوبی است و به همه نشان داده، وقتی بازیکن آماده‌ای باشد می‌تواند کمک کند. هر کسی که برای استقلال بازی می‌کند باید از نظر ذهنی در سطح حرفه‌ای باشد. من کلی صحبت می‌کنم و منظورم دشتی نیست. به نظرم برای داشتن یک کاراکتر خوب نیاز به ذهن حرفه‌ای است. در مورد عملکرد دشتی و قائدی باید بگویم که آنها توانایی‌های خود را نشان دادند. این دو، بازیکنانی نیستند که فقط لب خط بخواهند بازی کنند. به من گفته بودند که قائدی و دشتی به درد وینگر می‌خورند، اما ما دیدیم که به‌عنوان مهاجم دوم می‌توانند عملکرد خوبی داشتند. قطعاً آنها کاراکتر و مدل خاصی دارند، اما تلاش می کنند که به تیم کمک کنند.

 امتیازات راحتی را از دست دادیم

لیگ برتر ایران اصلاً آسان نیست. الان که اینجا هستم، متوجه می‌شوم که لیگ سختی است و شما می‌توانید مقابل هر تیمی امتیاز از دست بدهید. در لیگ برتر ایران همه‌ی بازی‌ها سخت است و زمانی که با یک تیم ته جدولی بازی می‌کنید نمی‌توانید بگویید که بازی راحتی دارید. متأسفانه همه می‌دانند ما ابتدای فصل پنج امتیاز را راحت از دست دادیم. در دیدار با ماشین‌سازی، فولادخوزستان و ذوب‌آهن، شایسته امتیاز از دست دادن نبودیم. امیدوارم این مسئله به ما درسی بدهد که تمرکز داشته باشیم و بدانیم هنوز کارمان تمام نشده است.

تراکتور و پرسپولیس بهترین بودند

درباره این که چه تیم‌هایی مدعی قهرمانی هستند ترجیح می‌دهم تا نیم‌فصل صبر کنم. ما هنوز با تیم‌هایی مثل سپاهان و شهر خودرو بازی نکرده‌ایم، اما تراکتور و پرسپولیس بهترین تیم‌هایی بودند که با آنها بازی کردیم.

  ۱  
آی اسپورت
2019-11-04 15:30:00
نظر دهید

۱ نظر
df
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۲۲:۱۹
نظرات مخاطبان و کاربران نیز استفاده کند. حال،
https://thetop10bestwebsitehosting.com
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر