فهرست
برد  بدون مهاجم!
برد  بدون مهاجم!

برد  بدون مهاجم!

آی‌اسپورت- پرسپولیس برابر شهرخودرو تیمی متفاوت از سه هفته گذشته بود. تیمی که بعد از دو سکته ناقص در جریان لیگ آمده بود تا در این بازی دوباره خود را اثبات کند تا همه لیگ بدانند پرسپولیس هنوز هم مدعی قهرمانی است. بازی با شهرخودرو به عنوان یکی از چغرهای لیگ در تهران شاید بهترین فرصت برای یحیی گل محمدی و تیمش بود تا آغاز دوباره‌ای در لیگ داشته باشند و از کورس جا نمانند. گل محمدی اما برای این بازی دوباره مسیر آزمون و خطا را ادامه داد و ترکیب متفاوتی را تست کرد. سرمربی پرسپولیس که کمتر از سه هفته دیگر باید در فینال آسیا تیمش را در غیاب چند ستاره کلیدی و محروم به مصاف حریفان بفرستد، لیگ فصل را جاری و بازی‌های ابتدایی را بسان دیدارهای تدارکاتی می‌نگرد و می‌کوشد تا تیمش را با شرایط جدید وفق بدهد.
 
سرمربی پرسپولیس برای این بازی مهدی عبدی جوان و وحید امیری باتجربه را روی نیمکت نشاند و ترجیح داد برای نخستین بار آرمان رمضانی را در ترکیب اصلی بازی بدهد. مهاجمی که البته در قبال او نقدهای تند و تیزی مطرح است و بسیاری اعتقاد دارند خرید سوخته پرسپولیس در فصل جاری بوده. نکته‌ای که رمضانی تمام و کمال در برابر شهرخودرو آن را ثابت کرد! مهاجمی که در سراسر بازی یک شبح سرگردان و بی خاصیت بود و دو موقعیت صددرصدی گل را خراب کرد تا ثابت شود نقدها درباره او نه تنها منطقی است بلکه با این کیفیت نازل رمضانی، کم هم به نظر می‌رسد!
 
پرسپولیس با حضور رمضانی در این بازی رسماً ۱۰ نفره بود و گویی بدون مهاجم تخصصی بازی می‌کرد. کنایه‌آمیز اینکه قفل دروازه شهرخودرو توسط سیدجلال حسینی مدافع باز شد.
 
ریسک یحیی اما جواب نداد و مهم‌ترین دستاورد او از این بازی همین بود که آرمان رمضانی برای او مهاجم نمی‌شود. طعنه‌آمیز اینکه با خروج رمضانی از زمین حملات پردامنه پرسپولیس در دقایق پایانی به بار نشست و سرخ‌ها دو بار دیگر دروازه حریف را گشودند تا یک برد پرگل را جشن بگیرند. بردی که البته بدون مهاجم و ۱۰ نفره حاصل شد! ورای برد پر گل برابر شهرخودرو که معنای بازگشت پرسپولیس به کورس مدعیان را داشت، مشکل کلیشه‌ای سرخ‌ها دوباره توی ذوق زد؛ تیمی که مهاجم ندارد و بدون مهاجم از حملات پردامنه‌اش سود کافی نمی‌برد. تیمی که بدون دندان زهری باید برای هر برد به دردسر بیفتد و جان بکند
۸ ۳  
آی اسپورت
2020-12-01 01:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹، ۰۲:۲۰
اون کسی که بی خاصیت و بدرد نخوره خود حیفِ نونِتی.
آرمان رمضانی بسیار عالی بازی کرد. تیمو خیلی خوب راه مینداخت و سلطان همه توپ ها روی هوا بود. خودش رو هم عالی تو موقعیت گل قرار میداد که خراب کردن موقعیت ها تو روز های اول حضور در تیمی به بزرگی پرسپولیس که فینالیست سنتیِ این سال های آسیاس کاملا نرماله. دمش گرم من که به عنوان هوادار کاملا از مهاجم عزیزمون راضیم.
۵
اقلیت تاس
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹، ۰۶:۲۷
آخه کودن خب یحیی چکار کنه؟ مسی را بخره؟ سرمایه اش همینه.کار فنی یحیی اینه ک موقعیت گل ایجاد کنه که هر بازی انجام میدن،دیگه توپ از دوقدمی گل نمیشه فقط بدشانسیه،ضمنا آرمان هم مهاجم خوبیه، زیاد گلزن نیست مثل تیم قبلیش، ولی در این بازی خوب بود.ضمنا احمق بعد از بیرون رفتن آرمان موقعیتها بیشتر نشد!!! بعد از گل خوردن شهرخودرو موقعیتها بیشتر شد،چون از لاک دفاعی دراومدن... ( آخ که اگر رامین بود...همین آرمان آقای گل میشد).
۶
matt1982
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹، ۱۶:۴۳
رمضانی چون جیره ده امثال شما نیست طبعا با این هجمه ها مواجه می شه. فرهنگ هواداری پرسپولیس چندین ساله دید حرفه ای پیدا کرده و همونطور که همین فرهنگ طارمی رو از یه مهاجم گل نزن رسوند به سطحی که الان داریم می بینیم همچنین علیپور رو، مطمئنم آرمان رو هم به اون چیزی که شایستگی و پتانسیلش رو داره می رسونه و شک ندارم اون روز امثال شماها فقط سوار بر موج تحسین ها می شن و حرف خودشون رو یادشون می ره.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر