فهرست
نظرسنجی جالب؛ مخالفت ۹۳درصدی با تغییر عادل
نظرسنجی جالب؛ مخالفت ۹۳درصدی با تغییر عادل

نظرسنجی جالب؛ مخالفت ۹۳درصدی با تغییر عادل

آی اسپورت - براساس آمار منتشرشده در پایگاه اطلاع‌رسانی نمایندگی دولت در شورای نظارت بر سازمان صداوسیما، از آغاز به کار این پایگاه (۲۷ اسفند ۹۷) تا تاریخ ۷ فروردین ۹۸، تعداد ۸۰۲ شکایت توسط افراد حقیقی و حقوقی در سایت scib.ir، ثبت شده است. همچنین تعداد ۳۷۰ پیام شامل انتقاد، پیشنهاد و نظر به این سایت ارسال شده است. تا لحظه تنظیم این گزارش، ۱۹۸هزار و ۹۱۲ نفر در نظرسنجی درباره تغییر مجری برنامه نود شرکت کرده‌اند که از این میان، ۹۳ درصد پاسخگویان، مخالف تغییر مجری برنامه نود هستند.

در حال حاضر حسام‌الدین آشنا رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و علی جنتی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی به نمایندگی از دولت در شورای نظارت بر صداوسیما عضویت دارند. این شورا متشکل از ۶ عضو (۲ نفر به انتخاب رئیس‌جمهوری، ۲ نفر به انتخاب رئیس قوهٔ قضائیه و ۲ نفر به انتخاب مجلس شورای اسلامی) است.

 

۱۲ ۵  
آی اسپورت
2019-04-04 22:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Saeed
پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۲۳
نظرسازیه عزیز
۴
shahab.ir
پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۴۶
تو این مملکت ملت هیچکاره هستن فقط خودی ها و ایدئولوژیکی های خودی دستمال بدست با تفکری متعفن سینه چاک و غلام اعراب سوری و عراقی بقیه ملک پرررررر
حرف حساب
پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۵۴
مزخرفه نمیشه به این نتیجه اعتماد کرد! نود و هفت درصد دیگه خیلی زیاده!
۵
....
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۱۲
چقدر هم برای نظر مردم ارزش قائل هستند!!.اینها دنبال کبریت بی خطر هستند
۶
مینا
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۴۰
کسی که به تازگی 2 جایزه برده باز نظر سنجی نمی خواهد اصلا" فردوسی پور برای فوتبال خیلی زیاده همون محیط دانشگاه برایش مناسبتره با اون تحصیلات آنچنانی .
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر