فهرست
تمام گزینه های استقلال: از ماگات تا کلینزمن
تمام گزینه های استقلال: از ماگات تا کلینزمن

تمام گزینه های استقلال: از ماگات تا کلینزمن

آی اسپورت – با اینکه هیات مدیره استقلال از علی منصوریان حمایت کرده اند و شایعات درباره برکناری این مربی بعد از حذف از جام حذفی را رد کرده اند اما انگار پشت پرده اتفاقات دیگری در حال رخ دادن است. طبق شایعات مربیانی نظیر اسکوچیچ، کرانچار و ماگات گزینه هایی هستند که گویا مذاکراتی با آنها از طرف استقلال صورت گرفته.
رادنیوز جزئیات بیشتر این ماجرا را رسانه ای کرد و نوشت: منصوریان هنوز هم شانس ماندن در استقلال را دارد و قرار است دوشنبه در جلسه هیات مدیره درباره ماندن او بحث شود. افتخاری به عنوان مدیرعامل باشگاه معتقد است باید به منصوریان حداقل تا بازی مقابل السد زمان داد اما برخی اعضای هیات مدیره می گویند اگر تیم می خواهد از سد السد بگذرد، همین حالا باید به یک سرمربی بهتر اعتماد کند.
البته همه چیز به بازی با سپاهان بستگی دارد ولی رایزنی با برخی مربیان خارجی آغاز شده است. ماگت که نامش در رسانه ها مطرح شده فقط یکی از هفت گزینه استقلال است. این گزینه ها هشت نفر بودند که نام دراگان اسکوچیچ از سوی وزارت ورزش از لیست خارج شد و حالا جیووانی می ایتالیایی، یورگن کلینزمن، فیلیکس ماگات، یک مربی اتریشی، زدنک زمن، یک مربی ایتالیایی سرشناس و یک مربی برزیلی ارزان قیمت که قبلا در ژاپن مربیگری کرده است، مدنظر مدیران استقلال قرار دارند.
قرار است اعضای هیات مدیره استقلال در صورتی که به این جمع بندی برسند که منصوریان برود، در مورد جانشین منصوریان تصمیم گیری کنند. در حال حاضر باتوجه به این نکته که ماگات در چین فعالیت می کند، شانس یک مربی ایتالیایی و همان گزینه برزیلی از ماگات بیشتر است اا یک واسطه وعده داده اگر استقلالی ها واقعا خیال استفاده از ماگات را داشته باشند، او را به تهران می آورد.
یکی از مدیران ارشد استقلال به واسطه ای که مربی برزیلی معرفی کرده بود، گفت یکی مثل کلینزمن را می خواهیم و این شخص هم رزومه و قیمت کلینزمن و یک مربی ایتالیایی سرشناس که چند ماه قبل گزینه هدایت یک تیم ملی آسیایی بود را به استقلال معرفی کرد. اگر رویکرد استقلال کم هزینه کردن باشد، شانس مربی برزیلی که در ژاپن کار کرده بیشتر است اما اگر واقعا اسپانسر هزینه مربی را بپردازد، سرمربی بعدی استقلال یا ایتالیایی خواهد بود و یا ماگات!

 

کد خبر:9408

۷ ۱۰  
آی اسپورت
2016-12-23 10:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
برزو اورجینال
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۳۶
من برزو درسته عقل درستی ندارم ولی آره شما راست میگین قرار هست فرگوسن بیاد گواردیولا بیاد،آره بابا شما راست میگین آخرش میرسین به صمد مرفاوی بخوابین بابا
۵
امیر
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۴۴
کلینزمن خخخخخخخ ، سنگ بزرگ علامت نزدنه ، احتمالاً دست آخر یک مربی کروات یا پرتغالی سرمربی استقلال می شود
۴
یاشار تبریزلی
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۲۳
توصیه من به کیسه کشا جذب آفا کریم بقال سر کوچه ما هست
اول خواستم توپ جمه کن های تراختور کبیر باستانی را معرفی کنم دیدم خدایی برای کیسه ها زیاده
اما نصیحت برادرانه من به همه کیسه کشا اینه:
به خیل هواداران 70 میلیونی تراختور بپیوندید باشد که رستگار شوید
من دیگه حرفی ندارم
۳
borzo
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
لنگي ها بريد كنار سرورتون داره با ماگات وارد ميشه
۱
shahab.ir
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۳۳
بابا مظلومی رو بیارن بنده خدا با کمتر نصف بازیکن های الان تو لیگ سوم شد
کلینزمن و ماگات . زمن آون مربی برزیلی هم حتما زیکو بابا دست بردارین
۲
امید
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۰۰
نهایت گزینه ای که استقلال میتونه روش دست بگذاره کرانچار یا اسکوچیچه. فیلیکس ماگات و کیلنزمن بیشتر شبیه جوکه و شما الان میتونی اسم هرمربی را گزینه استقلال کنی حتی کاپلو
۴
ali
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۱
عضو ارشد هیئت مدیره + واسطه (دلال) + مربی ارزون قیمت برزیلی ترکیب سالمیه :)
۳
سعید
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۵۷
به نظر من شانس اون مربی ایتالیایی از این مربی برزیلی و احتمال این مربی آلمانی از اون یکی کرواسیه بیشتره اما در نهایت یکی از بین علی شومن یا چوبله پوبله یا امیر مافیا در راس هرم قرار خواهند گرفت
۴ ۱
ح
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۲۳
علی شومن
امیر لمپن
پرویز چلمن
۵
majid
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
تو رو قران زاکه رونی رو بیارید ...هم صاحب سبک و هم تیکی تاکا بلد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر