فهرست
سوالات بی ربط خیابانی از رحمان؛ بی‌خبری!‌
سوالات بی ربط خیابانی از رحمان؛ بی‌خبری!‌

سوالات بی ربط خیابانی از رحمان؛ بی‌خبری!‌

آی اسپورت – جواد خیابانیدر روز بازی پرسپولیس-گسترش برنامه فوتبال برتر را بر عهده داشت. این مجری و گزارشگر باسابقه رحمان رضایی مدافع اسبق پرسپولیس و تیم ملی را به عنوان کارشناس در کنار خودش داشت. خیابانی بین دو نیمه بازی پرسپولیس و گسترش فولاد سوالاتی از رضایی پرسید که نشان می‌داد از اتفاقات 24 ساعت گذشته فوتبال ایران بی خبر است!

خیابانی از رضایی درباره تاثیر احتمالی حضور مصطفی دنیزلی در تراکتورسازی پرسید. در حالیکه همه می‌دانند حضور این مربی در تیم تبریزی کاملا منتفی شده است و قرار است ارطغرل ساغلام سرمربی تراکتورسازی شود! سوال بعدی خیابانی از رحمان رضایی این بود که آیا زمان نقل و انتقالات زمستانی تمام شده یا هنوز تیم‌ها می‌توانند بازیکن جذب کنند! سوال اول کاملا نشان می‌داد که خیابانی از اتفاقات باشگاه تراکتورسازی بی خبر است و سوال دوم هم ارتباطی با رحمان رضایی نداشت و اگر قرار بود کسی در این جمع از زمان فصل نقل و انتقالات خبر داشته باشد خود خیابانی بود. نقل و انتقالات زمستانی و ‏نیم فصل از تاریخ 28 آذر ماه 96 تا تاریخ 26 دی ماه 1396 و به مدت 28 ‏روز ادامه داشت.  رحمان رضایی بعد از این سوالات کمی کلافه شده بود و با سردرگمی عجیبی به حرف‌هایش در برنامه ادامه داد.

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2018-01-18 17:14:00
نظر دهید

۴ نظر
عشق فقط پرسپولیس
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۶
بدترین گزارش فصل رو شنیدم...انگار یارو رو از تخت خواب بلند کردن آوردن گزارش کنه تو همه ی صحنه ها 10 ثانیه عقب بود و هیچ هیجانی به گزارشش نداد...اونم مجری قشنگ که فقط چرت و پرت میپرسه آخه رحمان رضایی کارشناس فوتبال یا مامور آمار جمعیت استادیوم
علی زارع
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
خیابانی :
رحمان!
تو خودت ایتالیا بودی
مدافع بودی
سر زدی
شوت زدی
گل زدی
به نظرت این بازی چند چند میشه؟
:/

ع ع ب
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۶
جواد خیابانی تبدیل شده به سوهان روح ، تبدیل شده به یه ساز ناکوک ، جواد خیابانی غده بدخیمه که دیگه باید یه فکری برای خلاص شدن از شرش کرد !!! البته صدا وسیما میلی و جواد خیابانی به هم میان واقعا !!
۹
**
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۴۲
خیابانی رو هر وقت تو هر شبکه ببینم سریعا تغییر کانال میدم.میخواد فینال جام جهانی هم باشه فرقی نمیکنه.خودش نمیفهمه دیگه خیلی وقته تهوع آور شده؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر