فهرست
کریمی در لیست نویدکیا؛ به سپاهان برمی‌گردد؟
کریمی در لیست نویدکیا؛ به سپاهان برمی‌گردد؟

کریمی در لیست نویدکیا؛ به سپاهان برمی‌گردد؟

آی اسپورت - مهدی کیانی کاپیتان فصل گذشته زردپوشان درصدد جدایی از سپاهان بوده و به همین دلیل نویدکیا در فکر تقویت تیمش در خط هافبک است.

سپاهان در هفته‌های اخیر تلاش کرد مهدی مهدی‌پور بازیکن فصل گذشته ذوب‌آهن را به خدمت بگیرد ولی این بازیکن راهی استقلال شد. با این حال تلاش‌های باشگاه سپاهان برای جذب یک هافبک همچنان ادامه دارد و آنها درصدد جذب علی کریمی هافبک فصل گذشته استقلال هستند. کریمی هنوز قراردادش را با استقلال تمدید نکرده، هر چند مسئولان استقلال در روزهای اخیر از روند مثبت مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکن خبر داده‌اند.

کریمی در لیست سرمربی سپاهان قرار گرفته و این در شرایطی است که او به بازی در خارج از کشور نیز تمایل دارد. کریمی سابقه بازی در سپاهان را در کارنامه‌اش دارد.

 

تسنیم 

 

۱ ۷  
آی اسپورت
2020-10-17 16:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
ارتش سرخ
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۳۰
چه دعوا و نازکشی برای یک بازیکن شده!!! بخدا اگر بازیکن پرسپولیس بود حاضر نبودم یک روز دیگه تو باشگاهم باشه..بازیکن تمام شده ای که استقلال از کرواسی آورد و احیا کرد.زحمت موفقیتش را امثال ریگی کشیدن( کسی که فوتبال فهم باشه میفهمه چی میگم ).کسی که در بهترین حالتش هم باید ذخیره امثال عزت الهی و نورالهی و ابراهیمی باشه
۷ ۲
Ali
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹، ۰۰:۰۶
بااسم پرسپولیسی میای ازتیم‌محبوبت کیسه تعریف میکنی؟؟ابن مرجانه بهت نمیگه داداش؟؟
۱
Sep
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹، ۰۱:۲۳
شما در مورد ناز کشیدن صحبت نکنید. برا یه بشار و شجاع مملکت به هم ریختید. فراموش کردید ریختید در مجلس و وزارت ورزش
مهرداد
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹، ۱۸:۴۶
خوابی شما دوست من
ایشون از کرواسی به سپاهان برگشت و در آخر فصل به خاطر رقم بالایی که پیشنهاد داده بود ، تابش و قلعه نویی قیدشو زدند.

قبل از زمانی که به استقلال بره فیکس تیم ملی بود و فقط از ناحیه کمر مصدومیت داشت.
کی و کجا استقلال احیاش کرد؟؟؟؟؟
۲
Ali
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹، ۰۰:۰۷
امروز سالروز قهرمانی پرسپولیس تواسیاس خبرگذاری ماتحت سوخته خبری نمیزنه
۱
Sep
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹، ۰۱:۲۱
احتمال زیاد میاد سپاهان
۱
ارتش سرخ
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹، ۰۸:۳۰
با سلام،در جواب کاربری Ali تاریخچه من در این سایت مشخصه عزیزم،ولی توهین را به هیچ تیم و شخصی جایز نمیدونم،انگاری که در مورد اشخاصی مثل شما مجبورم حرف کاربراستقلالی سایت پویان را قبول کنم.پرسپولیس تنها عشق من در دنیاست...کاربر گرامیsep من که در مورد همه نمیتونم جوابگو باشم،نوشتم که اگر کریمی بازیکن پرسپولیس بود با این ادااطوارهاش دلم نمیخواست تو باشگاهم بمونه،این نظر شخصی منه...وضعیت الان پرسپولیس را با تیم خودت مقایسه نکن،هر جای دیگه اگر الان تیم فینالیست آسیا داشتن همه جوره کمک مادی و معنوی بهش میکردن،ولی اینجا از ترس عده ای....بگذریم..ضمنا در همه پیامهای قبلیم هم نوشتم اگر شجاع و بشار دنبال پول بیشتر هستن با تشکر از زحمات و تلاششون به سلامت..
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر