فهرست
تهدید مقدس؛ از کریمی شکایت می‌کنم
تهدید مقدس؛ از کریمی شکایت می‌کنم

تهدید مقدس؛ از کریمی شکایت می‌کنم

آی اسپورت - مناظره علی کریمی در برنامه 90، بی شک همان جا تمام نشد و می‌تواند به رسانه‌های دیگر هم کشیده شود. او حرف‌هایی در برنامه 90 زد که می‌تواند با واکنش‌هایی روبرو شود. کریمی در بخشی از اظهاراش از این گفت که پول‌های فیفا به حساب هوشنگ مقدس سرپرست سابق تیم ملی می‌رفت. او تاجری است که در دبی زندگی می‌کند و در جام جهانی برزیل هم سرپرست کاروان ایران بود. مقدس اما این مسئله را تکذیب می‌کند و می‌گوید: «علی کریمی باید مدرک بیاورد که ریالی از پول فیفا به حساب من واریز شده است در غیر این صورت از طریق مقامات قضایی این مسئله را دنبال می‌کنم. یک ریال هم از پاداش صعود ایران به جام جهانی برزیل به حساب من واریز نشد. اگر کسی مدرک دارد، رو کند.»

مقدس ادامه می‌دهد: «مگر می‌شود فیفا به حساب یک فرد پول بریزد؟ یادم هست فدراسیون چند بار از فیفا درخواست کرد تا اینکه بخشی از دستمزد کی روش و دستیارانش را از همان منبع پاداش صعود به جام جهانی، به حساب شان واریز کردند. اصلا مگر می‌شود فیفا به حساب من پول بریزد؟ فکر می‌کنم آقای کفاشیان هم قبلا در این باره خیلی شفاف حرف زدند. یک بار در تلویزیون وقتی از ایشان پرسیدند که آیا پول‌ها به حساب من می‌رفت، سریعا گفت ای کاش به حساب مقدس می‌رفت چون همان پول را دقیقا تحویل می‌گرفتیم نه اینکه از طریق دیگری پول بیاید و نزدیک به یک میلیارد تومان از آن به عنوان پورسانت کم شود. البته با همین حرف کفاشیان و پیگیری وزیر ورزش بود که آن پورسانت به حساب بازگشت.»

مقدس با ناراحتی توضیح می‌دهد: «من نمی‌خواهم یکسری مسایل را بگویم ولی قبل از جام جهانی برزیل، اردوی تیم ملی ایران در اتریش در آستانه لغو بود که من در دو نوبت 400 هزار یورو و 100 هزار دلار پرداخت کردم. یک ماه بعد هم پولم را به من پس دادند. نمی‌خواهم درباره جزئیات پرداختی‌های دیگرم حرف بزنم.»

سرپرست سابق تیم ملی در پایان می‌گوید: «عادل فردوسی پور مدام می‌گوید هرکس حرف دارد، روی خط بیاید و از خودش دفاع کند. زنگ زدم و پیامک دادم ولی اجازه ندادند از خودم دفاع کنم. یا در برنامه زنده به من اجازه دفاع بدهند و یا کریمی مدرک بیاورد، وگرنه من این موضوع را پیگیری می‌کنم.»

 

خبر آنلاین

۴ ۵  
آی اسپورت
2018-02-13 10:53:00
نظر دهید

۵ نظر
خاطره بازی با العین
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۴۸
می گه پول به حساب شخص واریز نمیشه...اما از اون پول فیفا پول پاداش کیروش داد....!!!کیروش شخص نیست احتمالا ؟؟؟؟
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۱۱
ساکت هم اول میگفت اصلا هوشنگ مقدس کیه؟! ما پول نریختیم! بعد که کریمی مدارک مالی رو نشون داد گفت اون پولو ریختیم بعد آقای مقدس به فدراسیون برگردوند :))
سامان پرسپولیسی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۲۲
جناب مقدس درست میفرمایند ریالی واریز نشده به حسابشون. دلارررررر بوده
الان وقت اتحاد پرسپولیس و استقلاله
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۱۱
بابا ساکت خودش قبول کرد.
گفت درایت کفاشیان برای دور زدن تحریم بوده
مثل بابک زنجانی و پول نفت و الف و نون و ...
۲
عليبدنه لي
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۵۱
فدراسيون دوست داره ملت ايران همه دبير فدراسيون باشن يعني ساكت باشن تا اون بيچاره دوردنيا رو بگردن و لفت وليس كنن تا رياست بعدي رو بهم پاس بدن تااين زالوصفتي آدامه بدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر