فهرست
شکست‌ناپذیری الهلال برابر ایرانی‌ها در آسیا
شکست‌ناپذیری الهلال برابر ایرانی‌ها در آسیا

شکست‌ناپذیری الهلال برابر ایرانی‌ها در آسیا

آی‌اسپورت- پرسپولیس در آخرین بازی خود در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مصاف با الهلال نتوانست به برتری دست یابد تا نماینده عربستان فصل خوبی را مقابل تیم های ایرانی پشت سر بگذارد. تیم فوتبال الهلال عربستان در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا شش بازی برابر تیم های ایرانی انجام داد و موفق شد در بازی با نمایندگان ایران بدون شکست میدان را ترک کند.

الهلال در مرحله گروهی با پرسپولیس تهران همگروه بود؛ تساوی یک بر یک در بازی رفت و مساوی بدون گل در بازی برگشت، حاصل کار این دو تیم بود. تیم عربستانی بعد از صعود از مرحله گروهی به مصاف استقلال خوزستان رفت. نماینده پرقدرت فوتبال عربستان در هر دو بازی رفت و برگشت، با نتیجه ۲ بر یک استقلال خوزستان را مغلوب کرد و به دور بعد راه یافت. و سرانجام در مرحله نیمه نهایی، پرسپولیس بار دیگر رو در روی الهلال قرار گرفت اما باز هم نتوانست به پیروزی دست یابد و با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب این تیم شد. در دیدار برگشت، الهلال باز هم شکست ناپذیر نشان داد و برابر پرسپولیس به تساوی رسید. به این ترتیب، الهلال عربستان در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم های ایرانی بدون شکست بود. همچنین این تیم در آخرین بازی مرحله گروهی در فصل پیش، تراکتورسازی تبریز را با نتیجه دو بر یک شکست داد. آخرین باری یک تیم ایرانی موفق به شکست الهلال شد، بازی رفت مرحله گروهی در فصل گذشته بود که تراکتورسازی با دو گل نانگ و حاتمی حریف عربستانی را مغلوب کرد.

90tv

۸۷ ۳  
آی اسپورت
2017-10-19 00:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
کوهیار
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۳
دوستان پرسپولیسی که برا بازی نفت میرن ورزشگاه همه یک صدا شعار بدن ربیع خواه حیا کن پرسپولیسو رها کن تا خالیفسور مجبور بشه تو دربی از فوق ستاره فوتبال جهان استفاده نکنه که گند بزنه به تیم
آرش
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۹
آخرین باری یک تیم ایرانی موفق به شکست الهلال شد، بازی رفت مرحله گروهی در فصل گذشته بود که تراکتورسازی با دو گل نانگ و حاتمی حریف عربستانی را مغلوب کرد.
فقط یک تیم
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۷
توانست الهلال را رفت و برگشت کند ان هم ذوب اهن بود افتخار فوتبال ابران
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر