فهرست
سوال روز:  نیروی دریایی ملوان را غرق كرد؟
سوال روز: نیروی دریایی ملوان را غرق كرد؟

سوال روز: نیروی دریایی ملوان را غرق كرد؟

آی‌اسپورت - دوران سربازی مهدی شریفی به پایان رسیده و به احتمال زیاد او در روزهای پیش رو به سپاهان برمی‌گردد. او با جاروجنجال قابل توجهی راهی تراکتورسازی شد اما در این باشگاه هرگز نتوانست در حد و اندازه‌های یک ستاره خودنمایی کند. این مهاجم بر اساس آن‌چه در کد قانونی سربازی‌اش درج شده بود، باید برای ملوان به میدان می‌رفت اما مالکان نظامی تراکتورسازی با اعمال نفوذ و به بهانه رویارویی با حریف عربستانی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، مسیر سربازی این ستاره را عوض کرد.

در روزهایی که ملوان به شدت به یک مهره هجومی نیاز داشت، نظام وظیفه به سادگی شریفی را به تراکتور تقدیم کرد و نیروی دریایی ارتش تنها در این مورد سکوت به خرج داد. این معامله، به ضرر همه بود. شریفی در تراکتور مصدوم شد و هیچوقت به اوج بازنگشت، تراکتور هرگز از کیفیت بالای این بازیکن بهره‌مند نشد و ملوان در پایان فصل به لیگ یک سقوط کرد. حالا مهدی دوباره به سپاهان برمی‌گردد اما معلوم نیست تا بازگشت دوباره ملوان به سطح اول فوتبال ایران، چند سال زمان لازم خواهد بود. لا به لای همه مشکلات مالی، بی‌توجهی نیروی دریایی به تیم نظامی ملوان و بی‌علاقگی آن‌ها به تجهیز انزلیچی‌ها، باشگاه محبوب شمالی را غرق کرد.

 

 

۱۲ ۱  
آی اسپورت
2017-11-13 14:32:00
نظر دهید

۱ نظر
آرش
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۳۸
در کنار ممنوعیت رانندگی با چشم بسته تو یکی از ایالت های امریکا، تقدیم شدن همه ستاره ها و بازیکن های تاپ به تراکتور سازی موقع خدمت سربازی، مسخره ترین قوانین کهکشان راه شیری هستن!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر