فهرست
مذاکره تاتنهام-رئال؛ پایان بیل در برنابئو؟
مذاکره تاتنهام-رئال؛ پایان بیل در برنابئو؟

مذاکره تاتنهام-رئال؛ پایان بیل در برنابئو؟

آی اسپورت - رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند بعد از انتشار شایعات اخیر درباره ابراز تمایل تاتنهام برای جذب گرت بیل، حالا تاتنهام برای جذب این ستاره ولزی در حال مذاکره با رئال مادرید است. البته مشکل بزرگ بر سر راه این انتقال قرارداد بیل با رئال اعلام شده که تا پایان سال 2022 ادامه دارد و همینطور دستمزد بالای او که هفته‌ای 650هزار پوند اعلام شده است.

بر اساس این گزارشها رئال مادرید با انتقال قرضی دوازده ماهه بیل مخالفت کرده ولی دو باشگاه همچنان به مذاکره برای عقد قرارداد دائمی برای انتقال ستاره ولزی به تاتنهام ادامه می‌دهند.

گرت بیل در فصل جاری تنها در 15 بازی برای رئال مادرید به میدان رفته و او در این مدت با مصدومیتهای متعددی از ناحیه ساق پا و همسترینگ مواجه بوده و هفته گذشته در جام حذفی اسپانیا هم از ناحیه قوزک پا دچار مشکل شده بود.

بر اساس این گزارشها با توجه به غیبت طولانی‌مدت هری کین در تاتنهام، ژوزه مورینیو سرمربی این تیم به مدیران این باشگاه اصرار کرده که برای جذب گرت بیل هر اقدامی که لازم است در دستور کار قرار بدهند.

دیگر گزینه‌های مد نظر تاتنهام و مورینیو در صورت ناکامی در جذب گرت بیل، پاکو آلکاسر ستاره اسپانیایی دورتموند و ماریو گوتزه اعلام شده است ولی مورینیو هدف اول خود را گرت بیل می‌داند.

     
آی اسپورت
2020-01-26 10:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر