فهرست
طعنه پپ به رئال: بنیان‏گذار ترانسفرهای نجومی هستند
طعنه پپ به رئال: بنیان‏گذار ترانسفرهای نجومی هستند

طعنه پپ به رئال: بنیان‏گذار ترانسفرهای نجومی هستند

آی اسپورت- پپ گواردیولا معتقد است ترانسفر فی‎های نجومی در فوتبال باید کنار گذاشته شوند. سرمربی منچسترسیتی در حالی به انتقال بازیکنان با ارقام بالا اعتراض کرده که در این تابستان تیم خودش پرخرج‎ترین تیم نقل و انتقالات بوده است.

او ابتدا در دفاع از خرج‏های تیم خودش گفته:«مطمئن باشید فصل بعد خبری از خرج‏های هنگفت در منچسترسیتی نیست. این فصل گذشته قرارداد 6 بازیکن ما به پایان رسیده بود. از طرفی من سیتی در 6 یا 7 سال اخیر مدافعی نخریده بود و به بازیکنانی در این پست نیاز داشت. دفاع آخر نداشتیم و مجبور بودیم بخریم. بازار هم برای همه تیم‎ها پرتنش است نه فقط منچسترسیتی».

پپ همچنین طعنه‎ای هم به رئال مادرید زده است:«همه‎چیز با انتقال رونالدو به رئال مادرید با قیمت 80 میلیون پوند آغاز شد و بعد از آن دوباره این تیم با قیمت 85 میلیون یورو گرت بیل را به خدمت گرفت. بعد از آن همه‎ قیمت‎ها نجومی شدند و حالا هم نیمار با قیمتی بالا جابه‎جا شده است».

او قول داده که حداقل در منچسترسیتی این روند عمر زیادی نداشته باشد:«این روند تمام می‎شود. چون منطقی نیست. در 3 یا 4 سال آینده منچسترسیتی بازیکنان کمی می‎خرد، شاید 2 یا 3 بازیکن. باید این کار را بکنیم چون یکی از قدیمی‎ترین تیم‎های اروپا هستیم، نه فقط لیگ برتر. با آن بازیکنان نمی‏تونستیم راه حلی برای رسیدن به اوج پیدا کنیم، راه حل این بود که چندین بازیکن را تغییر دهیم. بازیکنانی که حالا داریم برای مدتی طولامی با ما خواهند ماند. شاید فقط یک بازیکن مهممان را تغییر دهیم».

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-08-12 14:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
RED
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۲۹
عجب پررویی این پپ هر جا میره همه ی تیم هارو به نفع خودش غارت می کنه آخر سر هم هیچی به هیچی
به قول علیفر با این همه خرج آبدارچی صدا سیما بهتر ازش کار میکنه
شرم بر تو
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر