فهرست
قاب روز؛ مهاجم جدید پرسپولیس سرانجام رسید
قاب روز؛ مهاجم جدید پرسپولیس سرانجام رسید

قاب روز؛ مهاجم جدید پرسپولیس سرانجام رسید

آی اسپورت - ژوزه براندائو گونسالوِز جونیور ساعتی قبل، وارد فرودگاه امام (ره) شد. وی از ترکیه و همراه با مدیر برنامه‌های خود به ایران سفر کرده است. پرواز این بازیکن، در ساعت یک و ۴۰ دقیقه بامداد به زمین نشست. روادید جونیور از قبل با پیگیری‌های باشگاه آماده شده بود، اما برای ورود مدیر برنامه‌های او و با توجه به این که خبر سفر خود را دیرتر به اطلاع باشگاه رسانده بود، اقدامات اداری برای صدور روادید در فرودگاه و با همکاری پلیس گذرنامه به سرعت انجام گرفت. در این مدت بخش CIP فرودگاه نیز پذیرای میهمانان پرسپولیس بود. نماینده باشگاه پرسپولیس در این مدت ضمن خوش‌آمدگویی و با هماهنگی مقامات، برای تسریع امور تلاش کرد و در نهایت بازیکن برزیلی پرسپولیس و مدیر برنامه‌هایش در ساعت ۳ بامداد فرودگاه را به قصد هتل محل اقامت خود ترک کردند‌.

این بازیکن ۲۴ ساله که به صورت قرضی در گویاس برزیل بازی می‌کرد، با فسخ قرارداد، قصد پیوستن به تیم فوتبال پرسپولیس را دارد. این انتقال در توافقی سه جانبه با باشگاه بلغارستانی لودوگورتس رازگارد که این بازیکن تحت قرارداد با آن است، برای انتقال قرضی یک ساله صورت خواهد گرفت. با توجه به توافق های صورت گرفته، قرارداد این بازیکن در صورت موفقیت در بررسی‌های پزشکی اختصاصی باشگاه و ایفمارک منعقد می‌شود.

ژوزه جونیور فعالیت حرفه‌ای خود در فوتبال را از سن ۱۹ سالگی و از سال ۲۰۱۵ در باشگاه یوونتوس برزیل آغاز کرد. وی در این مدت در ۱۰ تیم حضور داشته که آخرین آنها، گویاس برزیل بود. طبق هماهنگی‌های به عمل آمده قرار است بررسی‌های پزشکی این بازیکن از صبح امروز دوشنبه و پس از استراحتی که در محل اقامت خود خواهد داشت، آغاز شود.

 

 

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-08-19 10:36:00
نظر دهید

۱ نظر
سعید
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۵۲
شدت سوزش پایتخت نشین های واق واقی بیشرف رو ببینید دیروز تراکتور بازیکن جدید خرید از شدت سوزش و بیشرف بودنشون هیچ اشاره ای بهش نکردن. ولی حالا که این بازیکن بنجل رو با پول بیت المال آوردن گاوداري و هنوز قرارداد نبسته دارن براش مطلب میذارن. واقعا خدا لعنتتون کنه. حرومتون بشه پولی که میگیرین. بعد انتظار دارن با فارس جماعت مشکلی نداشته باشیم بیشرفا
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر