فهرست
شاید دل برانکو برای ایران تنگ شده باشد!
شاید دل برانکو برای ایران تنگ شده باشد!

شاید دل برانکو برای ایران تنگ شده باشد!

آی اسپورت - شکست مقابل الهلال در مجموع دو بازی رفت و برگشت و حذف از لیگ قهرمانان آسیا برای برانکو ایوانکوویچ و شاگردانش در تیم الاهلی عربستان پیامدهای خوشی در پی نداشت. هرچند بعد حذف از لیگ قهرمانان انتقادها از برانکو زیاد شده بود اما بعد از تساوی که تیم او پنجشنبه شب در جریان هفته اول لیگ عربستان بدست آورد، این انتقادها بیشتر هم شدند. تا حدی که حتی در خبرها صحبت‌هایی در خصوص تصمیم‌گیری درباره اخراج یا ابقای برانکو از سوی مسئولان باشگاه عربستانی مطرح شده بود. اتفاق جالب در خصوص شروع کار برانکو این است که او در زمان حضور در ایران و پرسپولیس هم فصل اول همینقدر بد کارش را شروع کرد.

پرسپولیس برانکو در لیگ پانزدهم حتی تا قعر جدول هم پایین رفت اما در نهایت فصل را با نایب‌قهرمانی به پایان رساند. آن هم در روزی که یک ورزشگاه ایستاده بازیکنان و برانکو را تشویق کردند. بدون شک این رفتاری بود که شاید خود برانکو هم از هواداران پرسپولیس انتظار نداشت. همانطور که در ابتدای لیگ پانزدهم خیلی‌ها حتی برانکو فکر می‌کردند مدیریت باشگاه بیش از این در دل انتقادها و ناکامی‌های تیم به او مهلت ندهد. در حالیکه شرایط اینطور پیش نرفت و حمایت مدیران باشگاه و هواداران باعث شد لیگ پانزدهم یکی از به‌یادماندنی‌ترین پرسپولیس‌های تاریخ توسط برانکو ساخته شود. تیمی که در سه فصل متوالی قهرمان لیگ برتر شد و حتی به فینال آسیا هم رسید. این روزها اما در عربستان کسی شبیه برخورد هواداران و یا مسئولان پرسپولیس را نمی‌بیند. همانطور که انتقادها روی سکوها از برانکو بیشتر از حمایت‌هاست، مسئولان باشگاه هم مدام از نارضایتی و تصمیم‌گیری‌های مهم حرف می‌زنند تا به نوعی ثابت شود برانکو هم دلش برای رفتار مدیران وقت پرسپولیس و هوادارانش تا حد زیادی تنگ شده!

خبرآنلاین

۱۶ ۲  
آی اسپورت
2019-08-24 01:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
majid
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۰۸:۲۹
دلش برای جام های بدون بازی برای داورا برای خبرناهارا، فدراسیون فوتبال و از همه مهمتر اسطوره باشگاه پرسپولیس مسعود سلطانی فر حسابی تنگ شده
۴
وحید بارساپولیسی
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۰۹:۵۱
با عرض احترام و تشکر.. پرسپولیس بزرگتر از هر نامی در فوتبال ایران و آسیاست، پس امیدوارم هرگز روزی رو نبینیم که کسانی که به باشگاه پشت کردند به تیم برگردند.. افرادی چون فرشاد احمدزاده و وحید امیری هم مورد رحمت واسعه و بیدریغ هواداران بزرگ ارتش سرخ قرارگرفتند.. وگرنه خودشون هم فهمیدند که بدون پرسپولیس هیچ اند.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر