فهرست
صدرنشین غیرمنتظره و جدید لیگ برتر!
صدرنشین غیرمنتظره و جدید لیگ برتر!

صدرنشین غیرمنتظره و جدید لیگ برتر!

آی اسپورت – به نظر می رسد اورتون این فصل تحت هدایت کارلو آنچلوتی حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. فصل برای تافی ها فراتر از انتظار ظاهر شده و تیم آبی پوش بندر لیورپول در هفته های ابتدایی لیگ برتر موفق به ارائه نمایشی فوق العاده شده است. اورتون امشب در هفته سوم لیگ موفق شد با نتیجه 1-2 و با گل های کالورت لوین و ریچارلیسون، پالاس را مغلوب کند.

این سومین برتری متوالی اورتون در این فصل بود و حالا آنها با کسب 9 امتیاز از سه بازی در صدر جدول لیگ برتر قرار دارند. البته لسترسیتی، آرسنال و لیورپول نیز سه تیم دیگر شش امتیازی این فصل هستند که با کسب پیروزی در بازی های این هفته می توانند جایگاه اورتون در صدر جدول را تهدید کنند.

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی و باتجربه اورتون حدود یک دهه قبل موفق شد روی نیمکت چلسی به عنوان قهرمانی در لیگ برتر دست یابد و حالا تکرار این موفقیت با اورتون رویای بزرگ این سرمربی است. البته با وجود رقبایی مانند لیورپول و منچسترسیتی شاید ترسیم این رویا کمی عجیب باشد، اما شاید اورتون بتواند رویای لسترسیتی سال 2017 را جبران کند. اورتون برای اولین بار طی 27 سال اخیر در سه بازی اول موفق به کسب پیروزی شده است.

۱    
آی اسپورت
2020-09-26 20:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر