فهرست
افشاگری اکیپ از درگیری کاوانی-نیمار در رختکن
افشاگری اکیپ از درگیری کاوانی-نیمار در رختکن

افشاگری اکیپ از درگیری کاوانی-نیمار در رختکن

آی اسپورت - نشریه اکیپ فرانسه در گزارشی با تیتر «شوک» از دنباله‌دار بودن ماجرای کشمکش نیمار و ادینسون کاوانی برای زدن ضربه پنالتی بازی خانگی یکشنبه شب پاری‌سن‌ژرمن برابر لیون خبر داد. تصور می‌شد که تلاش و تقلای نیمار و کاوانی برای زدن ضربات پنالتی و ایستگاهی PSG در زمین بازی خاتمه پیدا کرده باشد، اما طبق ادعای اکیپ رویکرد ناپسند این دو بازیکن که اعتراض سرمربی‌شان اونای امری را به همراه داشت به زمان بازی محدود نشده و اختلافات آنها پس از رفتن به رختکن همه ادامه داشته است.

اکیپ نوشته که مشاجره نیمار و کاوانی در رختکن در خصوص اتفاقی که در زمین بازی رخ داد آنها را تا آستانه درگیری با یکدیگر پیش برد و کاپیتان تیم تیاگو سیلوا که از این ماجرا عصبانی شده بود مداخله کرده و به آنها برای پایان دادن به این ماجرا هشدار می‌دهد. ظاهراً در رختکن ابتدا کاوانی از نیمار در خصوص رفتار نادرستش ایراد می‌گیرد و هم‌تیمی برزیلی‌اش هم با حالتی پرخاشگرانه پاسخ او را می‌دهد و در نهایت با مداخله سیلوا ماجرا خاتمه پیدا می‌کند.

در همین حال کاوانی به گزارش منتشر شده درباره درگیری او و نیمار مقابل لیون، واکنش نشان داده و مدعی شده است که این اتفاق در دنیای فوتبال طبیعی است. او به یکی از شبکه‌های تلویزیونی اروگوئه گفت: «نمی‌دانم چرا درباره این موضوعات صحبت می‌شود. این چیزها در فوتبال طبیعی هستند. تنها واقعیتی که درباره این اتفاق وجود دارد این است که من با نیمار هیچ مشکلی ندارم.»

۲ ۵  
آی اسپورت
2017-09-19 10:16:00
نظر دهید

۵ نظر
arian
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۲۹
valverde na ..... onay emeriiiiii
۳
reza
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۰۰
سرمربی PSG ارنستو والورده ؟؟؟؟
یعنی سوتی در این حد ؟؟
۴
pooyan
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۰۳
ارنستو والورده کی رفت psg ؟؟؟؟؟
کجایید؟
اما طبق ادعای اکیپ رویکرد ناپسند این دو بازیکن که اعتراض سرمربی‌شان ارنستو والورده را به همراه داشت
۲
وحید بارسایی پرسپولیسی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۱۵
خاک برسر نیمار که برده پدرش شد... الانم تو لندن داره عشق و حال میکنه و دیبالا آروم آروم نفر سوم ، دوم و اول دنیا بعد از مسی و رونالدو میشه.. میتونست بعد از کینگ مسی سلطان بی رقیب دنیا بشه.. ولی راه روبینیو رو در پیش گرفت .... من سیتی رعال و لیگ چین در انتظار آینده رو به افولته پسر.. با خودت بد کردی..
۴ ۱
برزو
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۳۳
روبينيو هيچوقت استعدادش به اندازه نيمار نبوده . اون زمان كه روبينيو داشت مطرح مي شد يه كلكسيون ستاره بودن كه ازش بهتر بودن: هانري، شوچنكو، كاكا، رونالدينيو، روني، كريس و...
اما الان نيمار جزو ٣ بازيكن برتر دنياست در كنار مسي و رونالدو
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر