فهرست
دکه آنلاین: تبریک به قهرمان
دکه آنلاین: تبریک به قهرمان

دکه آنلاین: تبریک به قهرمان

آی اسپورت – خبر ورزشی عکسی از شادی بازیکنان استقلال و پرسپولیس بعد از پیروزی این هفته شان در لیگ را منتشر کرده. این روزنامه از قول سرپرست پرسپولیس نوشته که برد تیمش تو دهنی ای بود به اطرافیان طارمی. مهدی قائدی هم بعد از درخشش جلوی پارس جنوبی گفته که اصلا به رفتن از استقلال فکر نکرده است.

 

خبر ورزشی 7 بهمن
خبر ورزشی 7 بهمن

تیتر یک روزنامه گل صحبتهای طاهری در شبکه ورزش است که گفته برای طارمی به خاطر حرفهایی که زده متاسف است. این روزنامه نوشته که هیات مدیره استقلال، ایجنتی که جلوی حضور بازیکنان خارجی در این تیم را گرفته، تهدید به شکایت به جرم جاسوسی کرده است. واکنش برانکو به صحبتهای اوسیانو کروز مربی تیم ملی درباره برنامه ریکاوری هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

 

روزنامه گل 7 بهمن
روزنامه گل 7 بهمن

پرسپولیس با تیتر هر که با ما در افتاد، ورافتاد به برد قرمزها مقابل پیکان اشاره کرده. نکته مهم اینکه پیروزی، ورافتاد را با رنگ آبی روی جلد برده. این روزنامه نوشته داور یار دوازدهم استقلال در بازی مقابل پارس جنوبی بوده است.

 

پیروزی 7 بهمن
پیروزی 7 بهمن

همشهری ورزشی با تیتر تبریک به قهرمان صحبتهای مجید جلالی بعد از باخت تیمش مقابل پرسپولیس را روی جلد برده که گفته پرسپولیس قهرمان لیگ خواهد شد. این روزنامه برد استقلال را با تیتر این استقلال دوست داشتنی کار کرده است.

همشهری ورزشی 7 بهمن
همشهری ورزشی 7 بهمن

 

 

۱    
آی اسپورت
2018-01-27 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر