فهرست
کریمی: کی‌روش می‌گفت هدایتی باید کنار تیم ملی باشد
کریمی: کی‌روش می‌گفت هدایتی باید کنار تیم ملی باشد

کریمی: کی‌روش می‌گفت هدایتی باید کنار تیم ملی باشد

آی اسپورت – مصاحبه کی‌روش درباره حضور افرادی خاص در اردوهای تیم ملی شائبه‌های زیادی ایجاد کرد. بیشتر گمانه‌زنی‌ها نشان می‌دهد که منظور کی‌روش از این افراد خاص، حسین هدایتی است. علی کریمی اما امروز مصاحبه‌ای انجام داد و مدعی شد در آن مقطع نظر کی‌روش درباره هدایتی کاملا متفاوت بود و سرمربی تیم ملی معتقد بود که شخصی مثل هدایتی باید رئیس فدراسیون فوتبال باشد. صحبت‌های کریمی در مصاحبه با فارس را بخوانید:

  • خیلی وقت است که صحبت‌های کی روش برای من اهمیتی نداشته چون حرف‌هایش را قبول ندارم من قبل از جام ملت‌های آسیا سال 2015 از تیم ملی کناره‌گیری کردم و طبیعتا از جلسه شبانه ساعت یک و نیم بامداد اطلاعی ندارم و بهترین شخصی که می‌تواند پاسخ دهد خود حاج حسین هدایتی است.اما درباره برخی صحبت‌های سرمربی تیم ملی درباره آقای هدایتی که کمک‌های مالی زیادی به تیم ملی داشته و خودم شاهدش بودم، باید یک موضوع را متذکر شوم البته برای من شنیدن این حرف‌ها اصلا عجیب نیست چون مدت‌هاست که سرمربی تیم ملی را شناخته‌ام.
  • ایشان یادشان هست که در طبقه 26 هتل آزادی (رستوران) به همراه مترجم‌شان (آرین قاسمی) چه حرف‌هایی را در وصف هدایتی در حضور حاج حسین و من مطرح کردند. شاید هم فراموش کرده باشند اما من می‌گویم تا یادشان بیاید که گفتند شخصی مثل هدایتی باید رئیس فدراسیون یا همیشه کنار تیم ملی باشد و یک صندلی VIP برایش در ورزشگاه اختصاص دهند. نمی دانم شاید آن موقع بحث پول مطرح بوده که آن حرف‌ها را می‌زد.
  • من قبل از این هم در مصاحبه‌هایم در مورد کمک مالی حاج حسین هدایتی به تیم ملی در اردوی آفریقای جنوبی صحبت کرده بودم که ایشان روی مرا زمین نینداختند و مبلغ قابل توجهی را به تیم ملی دادند. البته تا آن جا که می‌دانم کمک‌های دیگری هم به تیم ملی داشته‌اند که اگر خودشان صلاح بدانند درباره‌اش صحبت می‌کنند.
۱۹۳ ۱۸  
آی اسپورت
2018-05-22 16:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۸ نظر
نظر ٣
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۲۳
جناب كريمي، روزي كه مردم تو صورتت تف كنند نزديكه، ماه بشت ابر نميمونه.
سوشاتاجی
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۲۴
آره داداش خودت و هدایتی عشقید فقط !!!ماهم عقده های شخصی تو ادبیات کوچه بازاریت رو خوب شناختیم از کی روش ناراحتیم بخاطر خط زدن آمادن ترین ها ولی جنازه کی روش همتون رو می ارزه، شما نونت تو هدایتیه همون فرمون برو
امید میم
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۲۸
رانت و پول محترم می کنه آدم رو. شما اون همه اختلاص و وام بانکی که از حساب ملت ایران برداشته شده و پرداخت نشده رو در نظر بگیر، این آقا یه بخشی از سود اون پول رو خرج فوتبال میکنه تا برای خودش اعتبار و جایگاه مردمی بخره. هر کشور و سیستم سالم و نرمالی توی دنیا بود، نه تنها امثال هدایتی عین یه دمل چرکی گنده نمی شدند، بلکه کسی جرات کاسه لیسی براش رو پیدا نمیکرد از ترس مواجه با قانون و واکنش مردم جامعه. کریمی و دار و دسته که دوست دارند کشور رو هیئتی اداره کنند و چه بهتر که خودشون سردمدار هیئت خودشون باشند.
بابک
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۴۱
کسی که با هدایتی دمخور بوده نمیتونه حرف از مبارزه با فساد بزنه اقای کریمی
حمید
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۴۲
اتفاقا ما هم شخصیت لمپنی شما رو قبول نداریم ! یک آدم بی ادب و بی نزاکت و منافی منافع ملی
امیر توکلی
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۴۴
آقای کریمی تا کی میخواهید به فوتبال ایران خیانت کنید ؟ اون از سال 2006 که تیم رو به حاشیه کشیدی و این هم از سال 2018 که هر روز داری یک حاشیه جدید درست میکنی
فرشید
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۷
لعنت به هدایتی و هر کی طرفش هست.
شهرام
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۲۷
دیگه داره با وقاحت از حاج حسین تعریف و تمجیدم میکنه. فک کنم اگه پای حاج حسین بخاطر اختلاساش له دادگاه بکشه، وکیل مدافعش میشه همین عای کریمی:)))))
گل آقا
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۲
کیروش یه دوروی نون ب نرخ روز خوره!
آنتی شومن
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۰۰
از کیروش اگر فقط همین یک کارش که دست و دم افرادی مثل کریمی و هدایتی و اسدی و عابدینی و...رو از دور تیم ملی قطع کرد حساب کنیم بزرگترین کار را در حق این فوتبال کرد.اقای کریمی خودت جیبت رو از همین فوتبال پر کردی حالا شدی وکیل و رابین هود؟!.روزی که کیروش از این فوتبال بره پته ی گند کارهای امثال تو و پیروانی رو میرزه رو دایره زنگی.معلومه که یک جای کارت میلنگه که داری دست پیش میگیری.
حرف حساب
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۲
کیروش خودش شر و مفسد اعظمه! خودتون رو بد به کوچه علی چپ زدید! یه نگاه به عکس بالا بنداز! همه چیز مشخصه! خیلی هنر میخواد آدم خودش رو به نفهمیدن بزنه!
آنتی شومن
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۳۵
جالبه از رو عکس عجب تفسیری داشتی اقای شرلوک هولمز.احمقی شما تمامی نداره
۱
Kian
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۲
اوه اوه عکسو نگااااااه،اینا که سر یه میزن،حالا که منافعشون به خطر افتاده دارن میکوبن همدیگه رو،نگو اینا یه زمان همدست بودن،ایموجی میمون با اون سواد زیر سیکل که هنوز نمیدونه کسره رو کجا مینویسن «ــه» رو کجا،دم از مبارزه با فساد میزنه،جعل قرارداد تیم محبوبشو اصلا نمیبینه و با هدایتی دمخوره،«جـمـع اضــداد»
Me
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۸
حــاج حسین!!!!!تو چطوری روت میشه حرف از مبارزه با فساد بزنی،حمایت ازجعل قرارداد و قهرمانی جعلی تیم محبوبت کم بود ،حالا حمایت از یه بدهکار بزرگ بانکی و اختلاسگر هم بهش اضاف شد؟فساد رو چی تعریف میکنی؟!به شکلک میمون گذاشتن نیست،نهایت پارادوکس هستی!!!!
مسعود
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۲۶
استاد مسلم زبان و ادبیات فارسی گرایش دیکته و املا؛ جناب آقای دکتر علی کریمی پاشاکی،از تبحرات ایشون تبدیل کسره به «ه» چسبان آخر و غیر چسبان آخر هست مثال؛«علیــه کریمیه پاشاکی،استاده ادبیاته فارسی» یا «کمک هایه دیگری به تیمه ملیه ایران» دکتر بیشتر بنویس فیض ببریم سوادمون بره بالا (:
۷
Amir
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۸
حرف هدایتی پیش اومد ، حالا سخنرانی و ناله و زاری کیسه کشا بلند میشه ، ولی دم هدایتی گرم ، در طول تاریخ هیچ کسی مثل هدایتی کیسه سوزی نکرد
۳
ابیدل
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۰۰
مرتیکه نون به نرخ روز خور یک چیز رو خوب میدونم اگر ایراد از کیروش بود دایی صد در صد الان علیه اش مطلبی میگفت این م داره اینجوری تعریف و تمجید میکنه از حاج حسینش بلکه یک لقمه نون [گیرش بیاد] پسر جان از دایی و مهدوی کیاو مجیدی و... یاد بگیر دستشون تو جیب خودشونه[...]
۷
علی اهواز
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۰۱
دائی ، مهدوی کیا ، باقری ، خاکپور از نظر شخصیت ، پاکی ، ادب و جنتلمنی
اینارو مقایسه کنید با علی کریمی!
من دیگههههههههههههههههههههههههههههههههههه حرفیییییییییییییییییی ندارم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر