فهرست
اسپانیا ۶-۰ کرواسی؛ اسپانیا بر می‌خیزد
اسپانیا ۶-۰ کرواسی؛ اسپانیا بر می‌خیزد

اسپانیا ۶-۰ کرواسی؛ اسپانیا بر می‌خیزد

آی‌اسپورت- اسپانیا مقابل کرواسی به یک برتری قاطع و شیرین دست یافت. در مهمترین بازی سه شنبه شب از لیگ ملت های اروپا، اسپانیا در دومین بازی خود تحت رهبری انریکه، به یک نتیجه فوق‌العاده دست یافت و موفق شد کرواسی مدعی را با نتیجه عجیب ۶-۰ شکست دهد.

رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا، سه شنبه نیز با انجام چند بازی دیگری پیگیری شد. در مهم‌ترین بازی سه شنبه، اسپانیا در گروه چهارم از لیگ آ، موفق شد با نتیجه سنگین ۶-۰ کرواسی نایب قهرمان جهان را شکست دهد. در این مسابقه سائول در دقیقه ۲۴ روی یک ضربه سر عالی بازی را ۱-۰ کرد. دقیقه ۳۳ آسنسیو با یک شوت دقیق توپ را به گوشه دروازه فرستاد و بازی ۲-۰ شد.

دو دقیقه بعد همین بازیکن بار دیگر با شوتی دیدنی دروازه حریف را هدف گرفت که ضربه وی بعد از برخورد به پشت کالینیچ وارد دروازه شد و بازی ۳-۰ شد. دقیقه ۵۰ رودریگو روی یک پاس در عمق با دروازه بان حریف تک به تک شد و موفق شد گل چهارم را بزند. دقیقه ۵۷ ارسال کرنر از جناح چپ با ضربه سر راموس، بازی را ۵-۰ کرد. در نهایت هم ایسکو روی پاس آسنسیو، در دقیقه ۷۰ گل ششم را زد تا اسپانیا به بردی جالب توجه برسد و انریکه در شروع کارش، دو نتیجه عالی را به دست آورده باشد.

از گروه دوم لیگ آ، بلژیک در مقابل میزبانش، ایسلند موفق شد به برتری قاطع ۳-۰ برسد. در این بازی هازارد از روی نقطه پنالتی و لوکاکو دو بار موفق به گل‌زنی شدند.

در گروه سوم از لیگ بی، بوسنی با گل دقیقه ۷۸ ژکو موفق شد ۱-۰ اتریش را شکست دهد و بعد از دو بازی، ۶ امتیاز کسب کرده و صدرنشین گروه خود شود.

از گروه دوم لیگ سی، دو بازی برگزار شد که فنلاند ۱-۰ استونی را شکست داد و مجارستان ۲-۱ از سد یونان گذشت. در گروه دوم لیگ دی هم بازی تیم های مولداوی و بلاروس ۰-۰ تمام شد و لوکزامبورگ موفق شد ۳-۰ سن مارینو را مغلوب سازد.

 

نود

۷ ۱۳  
آی اسپورت
2018-09-12 01:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
جيم
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۵:۵۳
حاج اقا برانكو نظر نداره در مورد شجاعت هموطنش؟ تو شش هيچ هم شريك ه برادرمون يا نه؟
....
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۶:۳۳
تبریک به کروات زیر آب زن اقای به ظاهر جنتلمن برانکو.همین اسپانیا دو ماه قبل خودش رو کشت و با یه اشتباه رضاییان تونست ایران رو ببره ولی به اندازه یه کمپرسی گل زد به کرواسی و دالیچ.هنوز هم معتقدم که کرواسی در روز شانسش تو جام جهانی بود وگرنه کرواسی و این دارو دسته کرواتها تیم درجه دو اروپا هستند
سعید
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۷:۳۶
قابل توجه برانگوه و برانگوه پرستان
امیرعباس
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۸:۰۸
هنوز برانکو پیام نداده که بگه شاگردم مودریچ و دوستم دالیچ در خلق این حماسه نقش اصلی را من داشتم و بس!؟؟؟
ممد باقر، باسوات ترين نويسندگار پرسپوليس
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۸:۵۱
آقا اين مربی کرواسی کيه؟ خيلی کارش درسته بابا! بيخود نيست اون دلال شريف ميگفت
تمام مردم ايران خواهان استخدام اين ابرمرد هستن! الکی که نميگفت. رفته بود از تک تک
مردم ايران نظرسنجی کرده بود داشت گزارش ميداد. اصلاً به شما چه مربوطه؟؟ چلو کباب
ميخوريم در عوض پاچه خاری ميکنيم. حرفيه؟؟
حمید
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۹:۰۵
میتونست کرواسی رو دورقمی کنه ولی بهش رحم کرد !
مهدی
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۹:۱۵
سخن بزرگان. ایران مربی برنده مثل دالیچ نداشت. باید جایزه نوبل احمقا را همزمان به برانکو و دالیچ داد.
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
اون مختص پاچه خارها و دکل نوردها و ...
حبیب
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۱۰
آقای برانکو و لنگیهای عزیز که طرفدار دو آتشه کروواسی بودید این باخت 6-0 را تسلیت میگم و پیوستن شما به جمع شیش تاییها رو تبریک عرض می کنم. راستی چطور شش تا خوردید ؟!!!
۸
مسعود
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۵۴
درعجبم ازاون اسکل هایی که اومدن به برانکو تیکه میندازند،آخه آدمهای بی فکراگر دالیچ تاآخرعمرش هم شش تاشش تاگل بخوره بازیه نایب قهرمانی جهان داره.دلال موزامبیکی شماچیکارکرده براایران؟
۴ ۱
فرهاد
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۱۶
منم در عجم از رویی که شما دارید . توقع داشتی کیروش ایران را به فینال ببرد؟ مسئله اینست که شما برانکو پرست ها از بازی ایران مقابل اسپانیا انتقاد کردید که این اسپانیا تیم ضعیفی بوده و چرا ایران دفاع کرد و شجاعت دلال کروات را به رخ کیروش کشیدید و 2 ماه بعد همان تیم و مربی از اسپانیا 6 تا خورد انهم در یک بازی یکطرفه و دفاعی تا معلوم شود نتیجه کیروش و بازی ایران بد نبوده و در شرایط یکسان کیروش خیلی بهتر از این کرواتهای دلال است
۶
فرهاد
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۱۲
برانکو پرست ها از جمله نویسندگان این سایت در سوراخ موش هستند انها که کیروش را بخاطر باخت 1-0 سرزنش می کردند و مرتب رفیق بیس.اد برانکو را به رخ او می کشیدند دیشب اشکشان درامد و مشخص شد همه انتقادهایشان از سر کینه است کرواسی هم دفاعی بود هم 6 تا خورد هم 71 درصد بازی دست اسپانیا بود هم بازی کاملا یکطرفه بود برانکو خان رفیقت اگه مربی ایران بود چند تا از اسپانیا می خورد؟ همان موقع هم گفتم کرواسی فقط بخاطر قرار گرفتن در نیمه ساده جدول و شانس فینالیست شد وگرنه مربیان کروات از دم بیسوادند
۴ ۱
معین
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۲۴
پیشنهاد می کنم با چراغ موشی دنبال رسول بهروش بگردیم که ظاهرا بازم رفته تو سوراخ موش تا اطلاع ثانویه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر