فهرست
افول تعصب؛ لینگارد کاپیتان جدید منچستر است؟
افول تعصب؛ لینگارد کاپیتان جدید منچستر است؟

افول تعصب؛ لینگارد کاپیتان جدید منچستر است؟

آی اسپورت - طبق اخبار رسیده از سایت‌های خبری به طور رسمی امشب جسی لینگارد کاپیتان یونایتد خواهد بود. این مهاجم انگلیسی که تا ۲ هفته دیگر شمع جشن تولد ۲۷ سالگی‌اش را فوت می‌کند تمام زندگی‌ خود را مدیون یونایتد است. او از ۹ سالگی در آکادمی شیاطین سرخ بوده و به جز دورانی که به لستر، برایتون، دربی و بیرمنگام قرض داده شده همواره پیراهن منچستر را بر تن کرده است. او از خون یونایتد است و این مسئله در حال حاضر که سرمربی‌ای از جنس خود شیاطین سرخ دارد به منچستری‌ها کمک می‌کند اما فعالیت‌های لینگارد در شبکه‌های اجتماعی و بازی‌گوشی‌ها او به شدت با مسئله کاپیتانی یکی از محبوب‌ترین تیم‌های دنیا تناقض دارد.

روزگاری کاپیتان سرخ‌ها روی کینی بود که حتی هم‌تیمی‌هایش هم از ترس جذبه او روابط صمیمانه‌ای با او نداشتند و مدتی هم فردیناند این بازوبند را بر بازو می‌بست که قدرت رهبری بی‌نظیری داشت اما لینگارد هیچ‌کدام از ویژگی‌ها را ندارد. او از سال ۲۰۱۱ تا امروز شمار باز‌ی‌هایش برای شیاطین سرخ را حتی به ۱۵۰ بازی نرسانده و این مسئله خود نشان می‌دهد که مربیان هم به او تکای خاصی نداشته‌اند.

لینگارد مشکل فنی خاصی ندارد. درست است او سوپراستار نیست و شاید هواداران متعصب یونایتد او را در حد پوشیدن پیراهن این تیم ندانند اما مسئله اصلی اینجاست رهبر شیاطین سرخ در زمین چمن نباید کسی باشد که بیشتر وقتش را صرف پرکردن ویدیو برای اینستاگرام می‌گذراند. به نظر شما اگر فرگوسن سرمربی یونایتد بود یا یونایتد انقدر خالی از ستاره نبود، لینگارد به چنین جایگاهی می‌رسید؟

     
آی اسپورت
2019-11-28 16:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر