فهرست
شجاعیان نگرانی جدید استقلال
شجاعیان نگرانی جدید استقلال

شجاعیان نگرانی جدید استقلال

آی اسپورت –  داریوش شجاعیان ابتدای این فصل با مبلغ بسیار زیادی راهی استقلال شد. علاوه بر دستمزدی که او از آبی‌ها دریافت خواهد کرد، مبلغ رضایت‌نامه‌ای که باشگاع تبریزی در نظر گرفت نیز بسیار زیاد بود. به طوریکه گویا استقلالی‌ها هنوز در تکاپو برای پرداخت این مبلغ هستند.  هفته گذشته بود که بحث احتمال بازگشت او به گسترش به خاطر چک نشدن یکی از پای هایش رسانه ای شد و در همان مقطع نصیرزاده اعلام کرد استقلالی ها به اول قول داده اند طی یک هفته این مشکل را حل کنند با این همه و آنطور که خبرآنلاین نوشته، در همین رابطه روزنامه گل در شماره امروزش از پاس نشدن چک استقلالی‌ها به باشگاه گسترش و تمام شدن مهلت آبی‌ها خبر داده. اتفاقی که حتی شایعه بازگشت شجاعیان به تیم تبریزی را نیز به وجود آورده است.

۳ ۵  
آی اسپورت
2017-11-16 09:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
عه! آقا چرا می خندی؟
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۰:۳۳
با این شایعات می خواهند وزیر ورزش را بترسانند تا دست به جیب شود! خخخخخخ
۵
عه! آقا چرا می خندی؟
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۰:۳۳
با این شایعات می خواهند وزیر ورزش را بترسانند تا دست به جیب شود! خخخخخخ
۴ ۱
مهدی
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۱۴
چندوقتیه توی کامنتات از عبارت آسمون جل استفاده نکردی.نگران شدیم!!نکنه عبارتهای بهتر یاد گرفته باشی کلک؟
تورم
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۴۶
در این مورد دولت روحانی مقصره که نمیتونه تورم رو کنترل کنه . وقتی ما بچه بودیم آب نبات چوبی زیر 50 تومان بود ولی الان شده دو و نیم میلیارد. این چه وضعیه آقای روحانی؟
۳
امین تاجی
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۵۵
آی اسپورت همیشه سعی در این داره حتی کوچکترین خبر و شایعه که درصد واقعی بودنش زیر یه درصد هم نیست و تازه از قول یه روزنامه معلوم الحال هم هست ولی چون حاشیه ای است چون تو این شرایطی بدبیاری و گرفتاری تیم هرخبر حاشیه ای می تونه دل هوادار رو بلرزونه و فقط چون آی اسپرت رو یه مشت لنگی ساپورت میکنن همچین خبری رو میذاری فقط به این دلایل که گفتم، ولی امروز نصیرزاده بدجور زردتون کرد و گفت که با استقلال تعامل داره و شرایط رو درک میکنه و این خبر رو تکذیب کرد لنگنامه آی اسپرت زرد بشه اونم چه زردی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر