فهرست
واکنش کمیته داوران به لژیونر شدن فغانی
واکنش کمیته داوران به لژیونر شدن فغانی

واکنش کمیته داوران به لژیونر شدن فغانی

آی اسپورت – علیرضا فغانی داور بین‌المللی فوتبال ایران تصمیم گرفته است برای رفاه خانواده‌اش به استرالیا مهاجرت کند و به این ترتیب دیگر شاهد قضاوت‌های او در لیگ برتر ایران نخواهیم بود. اتفاقی که به هیچ وجه برای فوتبال ایران خوب نیست، زیرا بهترین داور آسیا دیگر قادر نخواهد بود در استادیوم‌های ایران به میدان رود و سوت بزند. البته کمیته داوران موضع‌اش درباره این لژیونر شدن کمی متفاوت است و معتقد است فغانی باز هم می‌تواند در فوتبال ایران قضاوت کند.

با وجود این که فغانی تصمیم گرفته به استرالیا برود و احتمالا برای لیگ این کشور قضاوت کند، اما این قضیه ربطی به مسائل و حواشی داوری او ندارد. تصمیم او برای مهاجرت به استرالیا کاملاً شخصی است و به هرحال داوری او را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. کمیته داوران قادر به این مسئله نبود که جلوی او را بگیرد و مانع رفتنش به استرالیا شود. البته بحث داوری در ایران و نماینده بودن او آن قدر برای فغانی مهم بود که صحبت‌هایی را با تاج برای ادامه فعالیتش تحت تابعیت ایران انجام داد.

یکی از اعضای کمیته داوران ضمن تایید این اخبار و احتمال ادامه قضاوت فغانی در ایران، گفت: «البته فغانی با تاج صحبت کرده و این امکان وجود دارد که او هرازگاهی به ایران بیاید و در یکی دو دیدار صوت بزند. نام او هنوز به عنوان نماینده ایران در فیفا ثبت شده است و این قضیه تغییر نخواهد کرد و در مسابقات بین‌المللی، چون جام جهانی و جام ملت‌ها فغانی به عنوان نماینده ایران پا به زمین خواهد گذاشت.»

 

ایسنا 

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-09-07 13:33:00
نظر دهید

۱ نظر
Iman safari
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸، ۱۵:۱۴
صوت بزند؟؟؟واقعا؟؟ صوت؟ با صاد؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر