فهرست
دیویس کاپ؛ دومین برد و بقا در جدول
دیویس کاپ؛ دومین برد و بقا در جدول

دیویس کاپ؛ دومین برد و بقا در جدول

آی‌اسپورت- تیم ملی تنیس ایران با پیروزی در بازی دونفره و کسب سه پیروزی مقابل ویتنام در گروه دو آسیا ماندنی شد. صبح امروز در دومین روز از رقابت‌های تنیس دیویس کاپ در منطقه آسیا و اقیانوسیه دو تیم ایران و ویتنام برای ماندن در گروه دو آسیا با هم رقابت کردند. تیم دو نفره ایران با ترکیب اشکان شکوفی و امیر والا معدنچی برابر کوییک لی و مینه فام قرار گرفت که بعد از گذشت دو ساعت و بیست دقیقه تلاش دو تیم، تیم ایران در سه ست پیاپی(4-6، 4-6 و4-6 )حریف خود را شکست داد. به این ترتیب در پایان روز دوم تیم ملی تنیس ایران در مجموع 3 بر صفر از ویتنام پیش افتاد و با این سه پیروزی توانست در گروه دو آسیا باقی بماند، ویتنام نیز به گروه آسیا سقوط کرد. دیروز هم هر دو مسابقه انفرادی را شاهین خالدان و حمیدرضا نداف از حریفان ویتنامی برده بودند. رقابت‌های جام دیویس در گروه 2 آسیا و اقیانوسیه طی روز‌های 18 تا 20 فروردین‌ ماه سال 96 در ورزشگاه 22 بهمن اصفهان برگزار می‌شود.

روز اول

دیروز در دور پلی‌آف رقابت‌های جام دیویس ۲۰۱۷ در شهر اصفهان، تیم ملی تنیس ایران برای باقی‌ماندن در گروه ۲ آسیا/اقیانوسیه به مصاف تیم ویتنام رفت. در دیدار اول، شاهین خالدان، بهترین‌ تنیس‌باز حال حاضر ایران از اصفهان در برابر مین توان فام قرار گرفت و موفق شد در مصافی یک‌طرفه حریفش را در سه ست پیاپی و با نتایج ۰-۶ ۴-۶ ۲-۶ درهم بکوبد و ایران را ۱ بر صفر پیش بیندازد.

در دیدار دوم، حمیدرضا نداف که او نیز اهل اصفهان است به مصاف این ووئن هوانگ رفت. او در ابتدای بازی شروع ناموفقی داشت و گیم سرویس خود را از دست داد، اما در ادامه توانست بر بازی مسلط شود و کار تا نتیجه ۴-۵ پایاپای پیش رفت تا اینکه در یکی از امتیازات این گیم، هوانگ از ناحیه‌ی مچ پا دچار مصدومیت شد و نتوانست به بازی ادامه دهد تا به این ترتیب حمیدرضا نداف دومین برد را برای ایران به ارمغان آورد.

روز دوم

در گروه دوم تنیس دیویس کاپ آسیا-اقیانوسیه دو تیم ایران و ویتنام ظهر در بخش دونفره به مصاف هم رفتند. در این دیدار  اشکان شکوفی و امیروالا معدنچی با لی کیوک خانح و فان مینح پیکار کردند که این بازی با نتیجه 3 بر صفر به سود تیم ملی کشورمان به اتمام رسید. با این نتیجه تیم ملی تنیس کشورمان به سومین برد متوالی خود مقابل ویتنام دست پیدا کرد و در گروه دوم این مسابقات باقی ماند.

۱    
آی اسپورت
2017-04-08 17:58:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر