فهرست
مهاجری: خاک بر سر من که مدیرم برگی‌زر است!
مهاجری: خاک بر سر من که مدیرم برگی‌زر است!

مهاجری: خاک بر سر من که مدیرم برگی‌زر است!

آی اسپورت – نشست خبری رضا مهاجری تحت تاثیر اتفاقات روز گذشته و برکناری و دوباره بازگشت او به نیمکت پدیده بود. او از پرویز مظلومی و هادی برگی‌زر هم به شدت انتقاد کرد.

واقعا بدشانس بودیم

در 24 ساعت گذشته با توجه به اتفاقاتی که افتاد فقط توانستیم روی مسائل روحی و روانی روی بازیکنان کار کنیم و امروز هم دیدید که در نیمه اول عملکرد خوبی نداشتیم اما در نیمه دوم بهترین بازی خود را ارائه دادیم و واقعا بدشانس بودیم از این جهت که دو بار به تیر دروازه زدیم و در دقیقه 92 روز غافلگیری گل خوردیم.

با کارهای‌شان تیم را به هم ریختند

مدیرعامل سابق تیم، خودش را مربی می‌داند و بدون اینکه حق امضا داشته باشد با پرویز مظلومی وارد مذاکره می‌شود. تیم ما در فرودگاه است اما او با مظلومی عکس می‌گیرد و او را به عنوان سرمربی جدید معرفی می‌کند. متأسفانه شوشتری هم اسیر سیاه‌بازی او شده است. تعجب من از این است برگی‌زر چگونه مدیری است که دو هفته در تمرین ما نبوده آن‌وقت با بازیکن ما تماس گرفته و گوشی را به پرویز مظلومی می‌دهد. امروز با نمایشی که داشتیم شرافت را معنی کردیم. 20 روز پیش می‌خواستم بروم اما با التماس مرا برگرداندند ولی در این مدت فقط با کارهایشان تیم را بهم ریختند. رضا مهاجری مثل مادری است که از حق فرزندش می‌گذرد تا او را از بین نبرند. بازنده امروز کسانی هستند که با شیطنت‌هایشان قصد ضربه زدن به تیم را داشتند.

می‌خواهند بلای ابومسلم را سر ما بیاورند

در فوتبال خراسان مربیان زیادی مثل فیروز کریمی و فرهاد کاظمی آمدند و کار کردند اما همه آنها تیم‌هایشان برای بقا می‌جنگید اما وقتی منِ بومی سرمربی تیم هستم توقع دارند تیم را قهرمان کرده یا سهمیه آسیایی بگیرم. این افراد می‌خواهند بلایی که سر ابومسلم آوردند سر ما هم بیاورند.

احساس کنم نمی‌توانم خودم می‌روم

باید بنشینیم و صحبت کنیم. جعفرزاده و برگی‌زر باید جمع کنند و بروند. 6 سال است در فوتبال خراسان به عنوان سرمربی کار می‌کنم زمانی که شیرین‌فراز را از همین آقا تحویل گرفتم ببینید چه اتفاقاتی در آنجا رخ داده بود. من دست روی زانو خودم گذاشتم بلند شدم و اهل لابی کردن نبودم. با همه مشکلات تیم پدیده ساختم و این تیم را به دندان کشیدیم. اگر احساس کنم نمی‌توانم کار کنم خودم می‌روم و نیازی نیست که مربی را شبانه بیاورند و آخر هم نتوانند کاری از پیش ببرند.

 برای مظلومی متاسفم

من موقع رفتن دست می‌دهم و خداحافظی می‌کنم اما این افراد به فوتبال چسبیده‌اند. آقای برگی‌زر! 5 سال است به تو تیم نداده‌اند؛ در کوره دهات هم به تو تیم نمی‌دهند. خاک بر سر من که مدیر تیمم تو هستی. معاون دادستانی گفته واعظ‌زاده و وطن‌خواه مدیران باشگاه پدیده هستند. من قول می‌دهم اگر مشکلات تیم حل شود و آقایان بروند ما از مقام هشتم کمتر نخواهیم شد به شرطی که واقعا آقایان بروند. بروید ببینید با بازیکن تیم من چه کار کرده‌اند. آقایی که توان، لیاقت و وجاهت قانونی نداری چرا می‌روی مربی می‌آوری به چه قیمتی و کجا می‌خواهیم برویم. بروید رزومه کاری آقایان را ببینید و بفهمید چرا پایین جدول هستیم. مگر بزرگتر از فیروز کریمی و فرهاد کاظمی داریم؟ همکاران ما بد هستند؟ رسول خطیبی آمد از من رخصت گرفت و من هم برایش در تیم سیاه‌جامگان آرزوی موفقیت کردم. متاسف هستم برای آقای مظلومی که یک روز قبل از بازی ما با استقلال خوزستان می‌رود و با مدیرعامل تیم عکس یادگاری می‌گیرد.

 

     
آی اسپورت
2017-02-02 18:39:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر