فهرست
پست تقلبی/ امیدِ ایمان برای بازگشت
پست تقلبی/ امیدِ ایمان برای بازگشت

پست تقلبی/ امیدِ ایمان برای بازگشت

آی اسپورت – در صفحه‌ای که به نام ایمان مبعلی در اینستاگرام ثبت شده، پستی منتشر شد که در آن این بازیکن برای بازگشت به استقلال اظهار امیدواری کرده است. مضمون این پست این است: با سلام خدمت همه هوادارای استقلال. تا اینجا که قسمت نشده به تیم محبوبم بازگردم. جلساتی خواهم داشت و اگر شرایط خوب باشد به تیم محبوبم بازخواهم گشت. به امید موفقیت!

مبعلی
مبعلی

اما با نگاهی به این صفحه مشخص می‌شود که این صفحه متعلق به مبعلی نیست. تنها پست موجود در این صفحه همین است و مشخص است که به تازگی و برای مقصودی خاص ایجاد شده است. عکس پروفایل این صفحه جعلی هم عکسی از مبعلی با پیراهن استقلال است در حالی که این بازیکن همین الان عضو تیم نفت است و اصلا حرفه‌ای و اخلاقی نیست که عکس خود را با پیراهن تیم دیگری به عنوان عکس پروفایل انتخاب کند. ضمن اینکه آدرس صفحه اورجینال مبعلی که پست‌های متعددی هم دارد چیز دیگری است! همه شواهد نشان می‌دهد که در این روزها که شایعات نقل و انتقالاتی زیادی در محافل فوتبالی مطرح می‌شود، عده‌ای قصد گل آلود کردن آب را دارند و به دنبال ایجاد فضایی آشفته و جنجالی در فوتبال هستند.

۷ ۲  
آی اسپورت
2017-01-05 15:40:00
نظر دهید

۲ نظر
م.ر
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۴۵
از بالا تا پایین اینا با فوتوشاپ و جعل و... عجین شده... سردمدارشون هم شوالیه دکتر فتل ترقه اس... شما چرا تو باغ نیستید؟!!
۴ ۱
سرور لنگ
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۵۵
بابا طوفان آسیا . فینال باشگاههای جهان .
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر