فهرست
پرسپولیس آماده حضور در بازار نقل‌وانتقالات
پرسپولیس آماده حضور در بازار نقل‌وانتقالات

پرسپولیس آماده حضور در بازار نقل‌وانتقالات

آی اسپورت - با نزدیک به نیم‌فصل اول مسابقات لیگ برتر فوتبال و رسیدن فصل نقل‌وانتقالات زمستانی، برخی از باشگاه‌ها فعالیت خود را به شکل غیررسمی از حالا در این بازار آغاز کردند تا بتوانند با باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی، بازیکنان مدنظرشان را به خدمت بگیرند. شنیده می‌شود تیم فوتبال پرسپولیس هم قرار است در این بازار فعالیت داشته باشد تا نقاط ضعف خود را با خرید چند بازیکن بپوشاند. با وجود اینکه شایعاتی درباره اسامی مختلف مطرح می‌شود اما هنوز یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس فهرستی برای خرید بازیکن جدید به شکل رسمی به باشگاه نداده است.

به همین خاطر، مدیران باشگاه پرسپولیس آماده هستند تا در صورت ارائه فهرست از سوی یحیی، سریعا برای خرید بازیکنان جدید مذاکرات را آغاز کنند تا هرچه زودتر بازیکنان مدنظر کادرفنی جذب شوند. با توجه به اینکه در ابتدای فصل بازیکنان زیادی تیم پرسپولیس را ترک کردند به نظر می‌رسد پرسپولیس در پست‌های دفاع، هافبک و حمله نیاز به تقویت داشته باشد و باید دید در نهایت چه بازیکنانی برای بازی در این پست‌ها خریداری می‌شوند. البته همه اینها در شرایطی است که حجت حق‌وردی، مدافع نیم‌فصل اول تیم پیکان با عقد قراردادی به جمع سرخپوشان ملحق خواهد شد و کارهای انتقال او به جمع شاگردان گل‌محمدی نهایی شده است.

۷ ۲  
آی اسپورت
2021-01-08 21:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۲۳:۳۰
با توجه به اینکه پرسپولیس مهاجم ندارد از سوی وزیر دستور ازاد شدن خرید خارجی در نیم فصل صادر شد بعد بگویید این تیم حکومتی نیست
فرهاد
يكشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹، ۱۳:۴۲
بدلیل نداشتن مهاجم وزیر دستور ازاد کردن خرید خارجی را صادر کرد البته خریدها فقط باید مهاجم باشند بقیه پست ها ممنوع است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر