فهرست
وینیسیوس دومین بازیکن گرانقیمت 19 ساله جهان
وینیسیوس دومین بازیکن گرانقیمت 19 ساله جهان

وینیسیوس دومین بازیکن گرانقیمت 19 ساله جهان

آی اسپورت - وینیسیوس جونیور پدیده برزیلی رئال مادرید در سال 2019 خودش را به فوتبال دنیا شناساند. این بازیکن فعلا مسیر آسانی را طی نکرده چرا که هر چند که در دوران سانتیاگو سولاری تبدیل به ستاره تیم شده بود اما زیدان اعتقاد چندانی به او ندارد و به همین خاطر این بازیکن را از لیست بازیهای رئال مقابل لگانس و گالاتاسرای خط زده است.

سکونشینی های اخیر وینیسیوس اما تاثیری روی ارزش او نگذاشته است. این بازیکن برزیلی در سایت ترانسفرمارکت 70 میلیون یورو می ارزد که دومین بازیکن متولد 2000 گرانقیمت دنیاست و فقط جیدون سانچو مهاجم انگلیسی دورتموند با ارزش 100 میلیون یورو بالاتر از اوست.

نفر سوم این لیست مویس کین مهاجم ایتالیایی است که در تابستان گذشته با 27.5 میلیون یورو از یوونتوس به اورتون رفت اما در سایت ترانسفرمارکت 40 میلیون یورو می ارزد. سسنیون از تاتنهام و هادسون اودوی از چلسی با 35، فودن از منچسترسیتی و تونالی از برشیا با 30 میلیون یورو و تورس از والنسیا با 20 میلیون یورو در رده های بعدی این رده بندی جای گرفته اند.

وینیسیوس با وجود همه انتقادها در حال حاضر چهل و دومین بازیکن ارزشمند دنیا، دهمین بازیکن ارزشمند لالیگا، دومین بازیکن ارزشمند رئال مادرید، پنجمین بازیکن ارزشمند برزیل و نهمین بال چپ ارزشمند جهان است.

     
آی اسپورت
2019-11-06 21:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر