فهرست
آرسنال ۱-۲ اوسترشوندز: رویای نیمه‌کاره قدوس
آرسنال ۱-۲ اوسترشوندز: رویای نیمه‌کاره قدوس

آرسنال ۱-۲ اوسترشوندز: رویای نیمه‌کاره قدوس

آی اسپورت- اوسترشوندز موفق شد در دیدار برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا، 2-1 آرسنال را شکست بدهد. سامان قدوس و هم تیمی‌هایش در دیدار امشب نمایش درخشانی داشتند و توانستند در امیریتس آرسنال را 2-1 شکست بدهند اما در مجموع دو دیدار، 4-2 شکست خوردند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند. اوسترشوندز بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشت و در مقابل آرسنالی‌ها به دنبال رسیدن به گل روی ضد حملات بودند. برتری تیم میهمان ادامه پیدا کرد و در دقیقه 18، اوسترشوندز صاحب اولین موقعیت جدی‌اش شد اما ضربه سما را اوسپینا مهار کرد. برتری اوسترشوندز سرانجام در دقیقه 22 به ثمر نشست و این تیم به گل اول رسید. آیش که با پاس عالی سامان قدوس، در سمت راست محوطه جریمه آرسنال صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد، در موقعیتی تک به تک با اوسپینا، ضربه‌اش را راهی دروازه کرد که در میانه راه توپ به کالوم چمبرز برخورد کرد و وارد دروازه شد. آرسنالی‌ها هنوز از شوک این گل خارج نشده بودند که اوسترشوندز یک دقیقه بعد به گل دوم رسید. روی یک پاس فوق‌العاده دیگر از سامان قدوس به پشت مدافعان آرسنال بود که سِما صاحب موقعیت شد و بعد از به هم ریختن مدافعان حریف، با یک شوت بی نقص، توپ را به گوشه دروازه اوسپینا فرستاد. بازیکنان آرسنال که خطر را کاملا احساس می‌کردند، بعد از این گل پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 35، روی پاس میخیتاریان، دنی ولبک یکی از گل‌های خورده را جبران کند اما دروازه بان اوسترشوندز دروازه تیمش را نجات داد. در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل شد و حتی قدوس می‌توانست روی ضربه آزاد، گل سوم تیمش را به ثمر برساند اما اوسپینا به راحتی توپ را مهار کرد تا نیمه اول با برتری 2-0 میهمان به پایان برسد.

 نیمه دوم را آرسنالی‌ها هجومی آغاز کردند و خیلی زود به گل رسیدند. روی نفوذ عالی بیرین از سمت راست و ارسال او به دهانه دروازه، توپ روی اشتباه بازیکن اوسترشوندز به کولاشیناچچ رسید و او هم با یک ضربه محکم دروازه را باز کرد.  بعد از این گل بازی متعادل شد و بازیکنان میهمان بار دیگر حملات‌شان را از سر گرفتند و در دقیقه 54، موکیبی می‌توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه آرسنال پیدا نکرد. حملات دو تیم ادامه داشت و موقعیت‌های خطرناکی هم روی دروازه‌ها ایجاد شد اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با همان نتیجه 2-1 به سود اوسترشوندز به پایان رسید.

ورزش سه

 

۵ ۱  
آی اسپورت
2018-02-23 01:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
احسان
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۳۵
برای گزارشگر بازی متاسفم که حتی یک بار اشاره ای به پاس گل های سامان نکرد. اصلا انگار نه انگار بازی بخاطر سامان پخش مستقیم شده بود!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر