فهرست
پرسپولیس 2-1 نفت MIS؛ پایان شیرین سال ۹۹
پرسپولیس 2-1 نفت MIS؛ پایان شیرین سال ۹۹

پرسپولیس 2-1 نفت MIS؛ پایان شیرین سال ۹۹

آی اسپورت - شاگردان یحیی گل محمدی در یک بازی سخت و نفسگیر، موفق شدند نفت را در آزادی شکست دهند و صدرنشینی خود در پایان سال 99 را جشن بگیرند.

 

هفته هجدهم لیگ برتر ایران

استادیوم آزادی؛  تماشاگر: پروتکل کرونا (بدون تماشاگر

داور:  بیژن حیدری ؛  علی میرزابیگی – سید یعقوب حجتی

 

اخطار:

محمد بلبلی (۷)- فرهاد مجد(۸)-محمد مهدی محبی(۳+۹۰) از نفت مسجد سلیمان

مهدی شیری (۵۱)- سیامک نعمتی (۷۳)- سید جلال حسینی (۸۰) از پرسپولیس

 

 اخراج:

سیامک نعمتی (۷۵) از پرسپولیس

 

ترکیب پرسپولیس:  حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی شیری(۶۰- احسان پهلوان)، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، امید عالیشاه(۶۰- سیامک نعمتی)مهدی ترابی، وحید امیری و شهریار مغانلو(۷۹- فرشاد فرجی)

سرمربی: یحیی گل محمدی

 

ترکیب نفت مسجدسلیمان: فرهاد مجد، مجتبی مقتدایی(۸۳- عباس بوعذار)، مصطفی ناییج پور، سعید کریمی(۷۵- سیروان قربانی)، سجاد جعفری(۴۶- محمد مهدی محبی)، محمد بلبلی(۹۱- وحید خشتان)، محمد مهدی احمدی، نیما انتظاری، میثم تهی دست، ساسان حسینی(۷۵- فرید بهزادی کریمی) و مهران امیری

سرمربی: داریوش یزدی

 

شرح گل:

پرسپولیس 1 نفت مسجدسلیمان 0 : (دقیقه 32، مهدی ترابی) : ارسال از سمت چپ توسط سعید آقایی با ضربه سر تمام کننده مهدی ترابی به گل اول این بازی و پرسپولیس تبدیل شد.

پرسپولیس 1 نفت مسجدسلیمان 1: (دقیقه 53، میثم تهیدست): روی ارسال کرنر و تاثیری که یکی از بازیکنان نفت داشت، تهیدست در موقعیتی ایده آل فرصت ضربه زدن یافت که آن را به گل تساوی تیمش تبدیل کرد.

پرسپولیس 2 نفت مسجدسلیمان 1: (دقیقه 68، وحید امیری): توپ‌ربایی پهلوان و موقعیت سازی توسط شهریار مغانلو، وحید امیری را در آستانه دروازه خالی صاحب موقعیت گل کرد تا پرسپولیس به گل دوم و برتری خود دست یا

 

لحظات حساس

دقیقه 6: اشتباه مدافع نفت مسجدسلیمان توپ را پشت محوطه جریمه به مهدی ترابی رساند و در شرایطی که این بازیکن قصد ضربه زدن را داشت، با برخورد شدید با دروازه بان، حیدری به سود این تیم خطای پنالتی اعلام کرد.

دقیقه 8: پنالتی اعلام شده برای پرسپولیس را امید عالیشاه نواخت که ضربه‌اش را به بیرون زد تا این فرصت ایده آل از دست سرخپوشان برود.

دقیقه 25: ضربه ایستگاهی توسط بلبلی برای نفت مسجدسلیمان که با واکنش حامد لک این ضربه عالی در کنج دروازه راهی کرنر شد.

دقیقه 34: ارسال از سمت راست با مهدی شیری با ضربه سر احمد نوراللهی همراه شد که اینبار توپ از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 38: ارسال توسط سعید آقایی اینبار با ضربه سر وحید امیری از فاصله کمی نسبت به تیرک عمودی راهی اوت شد تا سرخ‌ها برای دستیابی به گل دوم ناکام بمانند.

دقیقه 48: شهریار مغانلو با ضربه ای دیدنی از پشت محوطه جریمه قصد گشودن دروازه نفت مسجدسلیمان را داشت که این ضربه با برخورد به تیرک افقی راهی به گل نیافت.

دقیقه 50: امید عالیشاه اینبار با واکنش دیدنی گلر نفت مسجدسلیمان برای گلزنی ناکام ماند و ضربه او راهی کرنر شد.

دقیقه 58: روی ضدحمله نفت مسجدسلیمان صاحب موقعیت شد که بلبلی در ضربه پایانی ناکام ماند و توپ با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه 66: ارسال از وحید امیری در موقعیت ضدحمله با حضور به موقع نوراللهی در محوطه جریمه و ضربه سر این بازیکن از نقطه پنالتی به راحتی در اختیار گلر نفت مسجدسلیمان قرار گرفت.

دقیقه 88: پرسپولیس در موقعیت ضدحمله با پاس در عمق ترابی برای امیری صاحب موقعیت شد که در آخرین لحظه تکل مدافع نفت مسجدسلیمان مانع از گلزنی این تیم شد.

 

نکات ویژه:

کمال کامیابی نیا که در بازی قبلی مقابل مس نوین کرمان در جام حذفی موفق به گلزنی شده بود، بار دیگر روی نیمکت حاضر شده است.

فرشاد فرجی خرید تازه این تیم از شهرخودرو، برای اولین بار در لیست پرسپولیس حاضر شده و روی نیمکت در انتظار دستیابی به فرصت است.

تیم داوری این بازی با حضور بیژن حیدری، علی میرزابیگی، سید یعقوب حجتی و محمد عطایی عکسی به یادگاری پیش از بازی در استادیوم آزادی ثبت کردند.

شهریار مغانلو دیگر خرید این فصل پرسپولیس نیز در کنار مهدی ترابی اولین بازی خود در لیگ بیستم را مقابل نفت مسجدسلیمان پشت سر خواهند گذاشت.

نیما انتظاری، برادرزاده سهراب انتظاری مهاجم اسبق پرسپولیس در تیم نفت مسجدسلیمان در پست هافبک دفاعی برابر این تیم قرار خواهد گرفت.

سیامک نعمتی در بازی رفت دو تیم پنالتی تیمش را از دست داد تا دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دهند.

۲    
آی اسپورت
2021-03-18 16:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر