فهرست
سهمیه رسمی هواداران تراکتور: فقط 10 درصد
سهمیه رسمی هواداران تراکتور: فقط 10 درصد

سهمیه رسمی هواداران تراکتور: فقط 10 درصد

آی اسپورت - کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد طبق قانون در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه آزادی در اختیار تماشاگران تیم میهمان قرار ‏می‌گیرد.‏ به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات این سازمان اعلام کرد در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی در هفته ‏بیستم لیگ برتر که روز یک‌شنبه آینده برگزار می‌شود طبق قانون فقط ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه آزادی در اختیار ‏تماشاگران تیم میهمان قرار می‌گیرد. به شرط آن که تماشاگران تیم میزبان ۹۰ درصد بقیه ظرفیت ورزشگاه را تکمیل کنند.‏ لازم به ذکر است در بازی رفت دو تیم در تبریز نیز ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی تبریز در اختیار ‏هواداران تیم پرسپولیس قرار داده شد.‏

 

 

۱ ۹  
آی اسپورت
2017-02-01 10:42:00
نظر دهید

۹ نظر
بایرام
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۰۷
آهای لنگی ها به زودی جلوی سرورتون سر تعظیم دراز خواهید کرد تراختور قهرمانه
۱ ۱
آیدین
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۰۰
سر تعظیم دراز!!!!!!میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا تورو خدا انقدر خودتونو با این شیوه شعارا ابزار خنده نکنید
۲
طالبی
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۶
در تبریز آخر چه کسی برای حمایت پرسپولیس به ورزشگاه می آید؟تنها عده ای در حدود دویست نفر که از مهاباد و آنورها می آیند در ورزشگاه حضور پیدا می کنند دیگر که می آید؟؟؟ پس مطرح کردن این موضوع که در تبریز هم ده درصد به هواداران پرسپولیس اختصاص داده شده بود عبث و بیهوده است چون آنها حتی نمی توانند یک درصد را پر کنند چه برسد به ده درصد! حالا هم بدجوری ترسیده اند این عزیزان! اما اتفاق بد برایشان بازهم بوقوع خواهد پیوست منظر باشید تا ببینید.
۲ ۳
رضا
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۱
مگه طرفدارای تراکتور از تهران میان؟ دوباره بی قانونی به نفع تراکتور خوب شد ولی برای بقیه اخه. شما فعلا تیم زپرتیتونو جمع کنین بعد در مورد ۱۰ درصد در فشانی کنین
۱
شهروز
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۲
من خودم در تبریز دانشجو بودم و می دانم که در تبریز هم مثل تمام شهرهای ایران، مردم طرفدار دو تیم پرسپولیس و استقلال هستند و تراکتور طرفداران اندکی دارد که اکثرا از روستاهای اطراف برای تماشای بازی های تراکتور می آیند!
۴
amir
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۰
پس اون هشتاد هزار نفر داربی که در تبریز برگزار شد از کجا اومدن؟؟؟؟ زمانی رو ورزشگاه تختی تبریز نیمی اش سرخ یا ابی بود رو خوب یادمونه. درضمن بازی قبلی تراکتور در ورزشگاه یادگار امام هم 10 هزار نفر نیومدن اون هم توی شهر خودشون.
جابر
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۳۰
شرط میذارین واسه ما؟ خجالتم خوب چیزیه. اصلا ما نمیخوایم بریم ورزشگاه شما باید جایگاهو بدین به تیم مهمان؟ با این حرف و شرط گذاشتن معلوم شده دست های پشت پرده به نفع کیه. بازی و از ساعت 5 میارین 3 تا هوادارای پرسپولیس نتونن بیان تا بهانه واسه دادن سکو به تراکتور داشته باشین؟ بازی کثیفیو شروع کردین. پس منتظر عواقبش باشین.هواداری که با این تصویر ذهنی بیاد ورزشگاه جز فحش و ناسزا چیزی از خشم درونیش کم نمیکنه. با این کارشون به حوشی دامن زدن. دودشم به چشم هوادارا و تیم پرسپولیس میره. اینجاست که پی به مافیای کثیف آقای مافیای ایران قلعه نویی میبریم. بدجور دارین با پرسپولیسیا در میافتین. منتظر جوابش باشین.
۱
Az
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۲
آقا یا خانم طالبی عزیز قانون اینه که سهم تیم مهمان از ورزشگاه 10 درصد است. اگر تیم میزبان نتواند 90 درصد را تکمیل کنه مابقی به تیم مهمان می رسد. درسته که پرسپولیس در تبریز طرفدار نداره ولی در تهران طرفدار داره.
۱
شاهین
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۵۴
کسانی که می گن پرسپولیس در تبریز طرفدار نداره به این ویدئو نگاه کنند:
http://www.aparat.com/v/8ARjQ
و به تصاویر و صدای گزارشگر هم گوش کنند! خخخخخخ
بازی پرسپولیس با تراکتورسازی سال 1377
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر