فهرست
گزارش ویژه؛ فکری به کدام تیم مشکوک است؟
گزارش ویژه؛ فکری به کدام تیم مشکوک است؟

گزارش ویژه؛ فکری به کدام تیم مشکوک است؟

آی اسپورت – محمود فکری سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان که صدرنشین لیگ یک است، به بعضی اتفاقات و نتایج در هفته‌های اخیر مشکوک شده است. او مدعی است که بعضی از تیم‌ها در برابر سایر مدعیان صعود به لیگ برتر به راحتی مغلوب می‌شوند ولی مقابل نفت طوفانی و با جان و دل بازی می‌کنند! فکری حتی پا را فراتر گذاشته و معتقد است که این تیم‌ها مقابل نفت با ترکیب اصلی بازی می‌کنند اما مقابل دیگر مدعیان با نفرات ذخیره به میدان می‌روند! بررسی ادعای محمود فکری البته نمی‌تواند دقیقا همه چیز را مشخص کند اما با مرور نتایج هفته‌های اخیر، لااقل می‌توانیم متوجه شویم که او به چیزهایی و به چه تیم‌هایی مشکوک شده است.

شهرداری ماهشهر و مرزبان

نفت مسجدسلیمان در آخرین بازی خود مقابل مهمانش شهرداری ماهشهر با تساوی 1-1 متوقف شد. شهرداری ماهشهر در نیم‌فصل اول نتایج ضعیفی گرفته بود و علیرضا مرزبان را به خدمت گرفت تا به لیگ دو سقوط نکند. با مرزبان نتایج این تیم بهتر شد اما هنوز شهرداری هنوز از بقا در لیگ یک مطمئن نیست. این تیم اگرچه نفت را در مسجدسلیمان متوقف کرد اما دو هفته قبل به فجر سپاسی 2-1 باخته بود و چند هفته قبل هم 1-0 مغلوب نساجی شده بود. این نتایج البته خیلی هم غیرطبیعی به نظر نمی‌رسند و باخت با اختلاف یک گل برابر تیم‌های بالای جدولی خیلی هم عجیب نیست اما شاید توقف نفت مسجدسلیمان مقابل این تیم و باخت به نساجی و فجر باعث شده تا فکری به شهرداری ماهشهر و علیرضا مرزبان مشکوک باشد.

آلومینیوم و حامد بصیری

آلومینیوم اراک دیگر تیمی است که در هفته‌های اخیر مقابل تعدادی از تیم های مدعی صعود بازی کرده است. این تیم نفت را در مسجدسلیمان با تساوی 2-2 متوقف کرده است اما با بادران و خونه‌به‌خونه بابل هم به تساوی رسیده و به آنها باج نداده است. تنها نتیجه بد این تیم باخت 3-0 به فجر سپاسی مدعی جدید صعود به لیگ برتر است. آلومینیوم در جدول شرایط خوبی ندارد و جزو تیم‌هایی است که خطر سقوط به لیگ دو را احساس می‌کند و بعید است شاگردان حامد بصیری وارد بازی‌های بیرون زمین و مهندسی نتایج شوند!

سیرجانی‌ها و بگوویچ

گل‌گهر سیرجان دو هفته پیش در زمین خود 2-1 نفت مسجدسلیمان را شکست داد. این تیم می‌تواند یکی از تیم‌هایی باشد که فکری به آنها مشکوک شده است اما واقعیت این است که گل‌گهر در برابر دیگر مدعیان هم نتایج خوبی گرفته است. شاگردان بگوویچ بادران و فجرسپاسی را هم با تساوی متوقف کرده‌اند و حتی در بازی دو روز پیش خود مقابل خونه‌به‌خونه مدعی، در بابل به تساوی رسیده‌اند و به تیم هموطن خود یعنی دراگان اسکوچیچ باج نداده‌اند. این در حالی است که از روزهای پیش شایعه تبانی میان این دو سرمربی کروات هم در رسانه‌ها مطرح شده بود اما عملا اتفاق عجیبی رخ نداد.

فجر بهترین تیم نیم‌فصل دوم!

یکی از تیم‌هایی که در هفته‌های اخیر نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته فجرسپاسی شیراز است. این تیم با 7 برد، 3 مساوی و فقط یک باخت، بهترین تیم نیم‌فصل دوم است و الان فقط 2 امتیاز با نفت مسجدسلیمان فاصله دارد. فجر در هفته‌های اخیر، موفق به پیروزی 7-1 بر راه‌آهن، برد 3-0 مقابل آلومینیوم اراک و پیروزی 2-1 مقابل شهرداری ماهشهر شده است. احتمالا این نتایج باعث مشکوک شدن محمود فکری شده است. تیم او راه‌آهن را به سختی و با نتیجه 2-1 برد اما نتوانست آلومینیوم و شهرداری را ببرد و حالا تیمی که بیشتر از همه صدرنشینی نفت را تهدید می‌کند همین تیم فجرسپاسی است!  

فکری آدرس غلط داده است؟

در مجموع نباید نتایج ضعیف چند هفته اخیر نفت را نادیده گرفت. آنها در نیم‌فصل اول با اختلافی زیاد صدرنشین لیگ یک بودند و صعودشان به لیگ برتر قطعی به نظر می رسید اما حالا فقط 2 امتیاز با تیم دوم اختلاف دارند. با این حال او به بعضی از تیم‌ها و بعضی از نتایج مشکوک است. او به احتمال زیاد بیشتر از تیم‌هایی مثل شهرداری ماهشهر و آلومینیوم اراک، به تیم بالای جدولی فجرسپاسی مشکوک شده است و البته نباید نتایج خوب تیم خونه‌به‌خونه را نادیده گرفت. پیگیری نتایج این تیم‌ها در چند هفته باقی مانده از لیگ یک شاید بتواند همه چیز را مشخص کند.

۵ ۵  
آی اسپورت
2018-03-21 14:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
علی
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۷
آی کیو منظورش خونه به خونه هست البته نفت خودش هم با پنالتی های دقیقه نود همش برنده شده و از همه تیمها نتایجش مشکوک تر هست
۹
موراتا
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۱۱
فکری به جای اینکه دنبال قاتل بروسلی برگرده باید ببینه چرا تیمش اینقدر افت کرده
۸
سوشاتاجی
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۳۳
خاصیت اکثر مربی های وطنیه ،آخرش میرسن به دست های پشت پرده و بعضی ها و عده ای و تهدید افشاگری ،هیی روزگار
۷
معین
پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۱۵
کاملا طبیعیه نغت بشدت افت کرده تیمای دیگه هم خودشونو تقویت کردن و دارن نتیجه میگیرن طبیعیه که نفت اعتماد به نفسشو از دست داده و فکری میخواد با فرافکنی تمرکز رو به تیمش برگردونه چیزی شبیه کشیده میثاقیان به بازیکنش #نسخه های موفقیت مربیان وطنی
۵
محمد
پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۱۹
فعلا که مشکوک ترین تیم همین نفت مسجد سلیمانه که تو رختکن تیم سرنگ پیدا شد
تو برنامه لیگ1 شبکه ورزش هم پخش شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر