فهرست
صنعت نفت؛ سخت‎ترین امتحان شفر بعد از دربی
صنعت نفت؛ سخت‎ترین امتحان شفر بعد از دربی

صنعت نفت؛ سخت‎ترین امتحان شفر بعد از دربی

آی اسپورت – بازی فردای استقلال مقابل صنعت نفت آبادان بی‎تردید سخت‌ترین بازی این تیم و دشوارترین امتحان وینفر شفر البته بعد از دربی تهران است. استقلال بعد از باخت به پرسپولیس، مقابل تیم‌هایی مثل نفت تهران، سیاه‎جامگان، گسترش فولاد تبریز، پیکان، سپاهان و ایرانجوان بوشهر قرار گرفته و با توجه به وضعیت این روزهای تیم صنعت نفت، می‌توان بازی فردا را مهم‌ترین آزمایش مرد آلمانی روی نیمکت استقلال بعد از باخت در دربی تهران دانست.

صنعت نفت علیرغم مشکلات مالی و مدیریتی، این روزها از نظر فنی در بهترین شرایط چند سال اخیر خود به سر می‌برد. پیروزی بر پرسپولیس و حذف این تیم از جام حذفی و حضور در جمع 6 تیم بالای جدول از کیفیت فنی بالای این تیم خبر می‌دهد. ضمن اینکه مرور بازی آبادانی‌ها مقابل پرسپولیس در جام حذفی نشان می‌دهد که آنها ترسی از نام و آوازه حریفان خود ندارند و می‌توانند پا به پای آنها بازی کنند. البته با حضور بازیکنانی مثل آگوستو سزار، علی عبداله‌زاده، جاسم کرار، مگنو باتیستا، مرتضی اسدی و لوسیانو پریرا مشخص است که آبادانی‌ها از نظر مهره هم چیزی کمتر از استقلال ندارند!

از زمان حضور شفر، هیچکدام از حریفان استقلال (به جز پرسپولیس)، در بهترین شرایط خود مقابل این تیم قرار نگرفتند و به همین دلیل هستند کسانی که به پیشرفت و حرکت روبه جلوی استقلال به دیده شک نگاه می‎کنند. آنها معتقدند استقلال با شفر فقط در برابر تیم‌های ضعیف، ته جدولی و لیگ یکی بازی کرده و به همین دلیل گل نخوردن در چند بازی متوالی و نتایج خوب این تیم را زیاد نباید جدی گرفت. اما بازی فردا شاید تکلیف همه این تردیدها را مشخص کند. پیروزی استقلال بر تیم آماده صنعت نفت، باعث خواهد شد تا همه، این تیم را جدی بگیرند ولی ناکامی شاگردان شفر در بازی فردا، مهر تاییدی بر ادعای منتقدان و مخالفان این مربی خواهد بود.    

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-12-23 14:35:00
نظر دهید

۱ نظر
آبی بیکران
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۶
دست بردارید... فردا هم ببره میگن هنوز بازیهای سختش نرسیدن... تا اینکه بالاخره یه بازی ببازه و میگن دیدید ما گفتیم ... سپاهان حتی اسمش از صنعت خوفتره که سه تا بهش زدیم...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر