فهرست
پیکان ۲-۱ تراکتورسازی/ صدرنشینی آفامجید
پیکان ۲-۱ تراکتورسازی/ صدرنشینی آفامجید

پیکان ۲-۱ تراکتورسازی/ صدرنشینی آفامجید

آی اسپورت – یک دقیقه پس از اینکه تراکتورسازی در دقایق پایانی بازی فرصت مسلم گلزنی و پیروزی را از دست داد، پیکان به گل برتری رسید تا هم ششمین پیروزی پیاپی خود را کسب کند و هم در یک اتفاق تاریخی صدرنشین لیگ برتر شود.

پیکان – تراکتورسازی / ساعت 15:45 – ورزشگاه قدس / تماشاگر: حدود 2000 نفر
وحید کاظمی – آرمان اسعدی و فرزاد بهرامی 

اخطار: محمدرضا مهدی زاده (78) از تراکتورسازی

پیکانپیام نیازمند، مهران موسوی(13 امیرحسین صادقی)، حجت حق‌وردی، مهدی شیری، آرمان قاسمی، امیرحسین کریمی، صادق بارانی، بختیار رحمانی (33 ابوالفضل ابراهیمی)، آرفنگ دافه (۷۵ مهدی مومنی)، مرتضی آقاخان و امیر روستایی

سرمربی: مجید جلالی

تراکتورسازیفرزین گروسیان، عارف آغاسی، محمدرضا مهدی زاده، محمد نادری، محمد ایران پوریان، امیر اسدزاده، علی طاهران(92 رضا عبدی)، فاخر تهامی(90 رضا عبدی)، امیر نصر آزادانی، مهدی شریفی(78 محمدرضا آزادی) و فرزاد حاتمی
سرمربی: یحیی گل محمدی

 

شرح گل:


۱-۰ ( پیکان): فرزین گروسیان در شرایطی که قصد داشت پاس رو به عقب ایران پوریان را به وسط زمین بفرستد، به اشتباه توپ را وارد دروازه خودی کرد تا پیکانی ها با ناباوری جشن شادی برپا کنند.
۱-۱ ( تراکتورسازی): در دقیقه ۶۵ ارسال محمد نادری از سمت چپ هجومی‌تیم تراکتورسازی با اشتباه ارمان قاسمی در جایگیری به امیر نصرآزادانی رسید و این بازیکن هم پس از کنترل توپ با یک ضربه دقیق گل تساوی شاگردان گل محمدی را به ثمر رساند.

 2-1 (پیکان): فرار امیر روستایی به داخل محوطه جریمه با اشتباه مدافع تراکتورسازی همراه شد تا روستایی جوان در دقیقه 90 گل برتری پیکان را به ثمر برسناد.

لحظات حساس:

 

دقیقه ۲۱: شوت مرتضی آقاخان از داخل محوطه جریمه به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه ۲۵: تراکتورسازی از داخل محوطه می توانست به گل تساوی برسد اما شوت فاخر تهامی با واکنش نیازمند به کرنر فرستاده شد.

دقیقه ۳۶: تیم تراکتورسازی در دو حمله پیاپی می توانست به گل تساوی دست یابد. اولین موقعیت این تیم پس از شوت اسدزاده و در یک رفت و برگشت در اختیار نیازمند قرار گرفت. دومین بسیار خطرناک تر بود و ضربه سر فاخر تهامی با اختلاف کمی روی ارسال خوب ایران پوریان از کنار دروازه عبور کرد.

دقیقه ۳۸: ارسال ابوالفضل ابراهیمی از سمت راست خط دفاعی تراکتورسازی می رفت تا با ضربه روستایی به گل دوم پیکان بدل شود ولی توپ با اختلاف کم و به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه ۴۳: نفوذ بازیکنان تراکتورسازی از سمت راست خط دفاعی پیکان با ضربه بی دقت مهاجم تراکتور به تور کناری دروازه برخورد کرد .

دقیقه ۴۷: شوت خطرناک مهدی شریفی از پشت محوطه جریمه با واکنش نیازمند به کرنر رفت.

دقیقه ۵۵: ارسال اوت بلند توسط امیر نصر ازادانی با ضربه سر فرزاد حاتمی به شکلی خطرناک راهی اوت شد.

دقیقه ۶۲: پاس عمقی ابوالفضل ابراهیمی برای  امیر روستایی این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار داد ولی واکنش گروسیان که جلو امده بود توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۷۳: شوت فرزاد حاتمی به آرامی از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۷۷: ضد حمله سریع تراکتورسازی با واکنش خوب صادقی به کرنر رفت. کرنر ارسالی ایرانپوریان می توانست به گل دوم بدل شود ولی ضربه آقاسی با فاصله بسیار کمی راهی اوت شد.

دقیقه ۷۹: ضربه ایستگاهی مرتضی آقاخان از پشت محوطه جریمه با فاصله از بالای دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۸۴: ارسال خوب مهدی مومنی از سمت راست هجومی پیکان با ضربه بسیار بد صادق بارانی راه به جایی نبرد.

دقیقه ۸۸: بهترین موقعیت گلزنی این دیدار با حرکت سرعتی فاخر تهامی‌برای تراکتورسازی به دست امد ولی ضربه این بازیکن در موقعیت تک به تک‌ از بالای دروازه راهی اوت شد.

 حواشی:

*دقیقه ۱۳ مهران موسوی به دلیل مصدومیت جای خود را به امیرحسین صادقی داد.

* مجید جلالی هنوز بازی به دقیقه ۳۵ نرسیده مجبور به انجام دو‌ تعویض اجباری شده است.

* حرکت محمد ایرانپوریان در محوطه جریمه و‌سرنگون شدن او اعتراض هواداران تراکتوری و این بازیکن را در پی داشت ولی داور دستور به ادامه بازی داد.

 

۹    
آی اسپورت
2017-10-19 17:27:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر