فهرست
بمب بایرن پس از کرونا منفجر می‌شود؟
بمب بایرن پس از کرونا منفجر می‌شود؟

بمب بایرن پس از کرونا منفجر می‌شود؟

آی اسپورت - قبل از متوقف شدن فوتبال اروپا به دلیل شیوع ویروس کرونا، بایرن مونیخ در حال مذاکره در قراردادهای جدید با سه بازیکن کلیدی تیمش داوید آلبا ، توماس مولر و مانوئل نویر بود اما این شرایط  تغییر اساسی کرد. در حالی که بارسلونا در تلاش است تا قرارداد مارک آندره ترشتگن را برای ماندن درون دروازه تیمش تا سال ۲۰۲۲ تمدید کند بایرنی های تاکتیک خود را بطور کامل تغییر می دهند.

سران بایرن می توانند این دروازه بان را که ادعای پوشیدن شماره یک تیم ملی آلمان را نیز دارد جانشین نویر کنند تا پایانی بر جنجال های شماره یک فعلی بایرن با فرانس بکن باوئر رئیس افتخاری باشگاه باشد. ترشتگن که ۶ سال از مانوئل نویر جوانتر است در حال بررسی پیشنهادات خود است تا درباره ماندن در بارسا یا رفتن به تیم دیگری تصمیم نهایی بگیرد. همچنین آلبا و مولر هر دو خواستار قراردادهای طولانی مدت برای متعهد شدن آینده خود به بایرن هستند. خواسته ای که به نظر نمی رسد مورد قبول سران بایرن قرار بگیرد.

در صورتی که ترشتگن با در خواست تمدید قرارداد بارسا با ارزش سالانه هفت و نیم میلیون یورو موافقت نکند این احتمال وجود دارد که او را در فصل آینده رقابت های بوندسلیگا روی نیمکت بایرن ببینیم. اتفاقی که می تواند تبدیل به یکی از جنجالی ترین نقل و انتقالات فوتبال اروپا شود.

     
آی اسپورت
2020-03-25 01:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر