فهرست
خواسته 40 میلیونی فرانکفورت از میلان؛ به سود فیورنتینا!
خواسته 40 میلیونی فرانکفورت از میلان؛ به سود فیورنتینا!

خواسته 40 میلیونی فرانکفورت از میلان؛ به سود فیورنتینا!

آی اسپورت - باشگاه آینتراخت فرانکفورت برای واگذاری دائمی آنته ربیچ به میلان از این باشگاه 40 میلیون یورو پول خواسته است؛ پولی که تقریبا نیمی از آن سهم فیورنتینا خواهد بود. ربیچ در سپتامبر 2019 با قراردادی 2 ساله به شکل قرضی از فرانکفورت به میلان پیوست و روسونری نیز در ازای این انتقال، آندره سیلوا را به آلمان فرستاد. این انتقال آنقدر سریع السیر انجام گرفت که دو باشگاه نتوانستند روی بندی برای خرید دائمی توافق کنند و اکنون این فرانکفورت است که می‌تواند دست بالا را برای فروش دائمی او به میلان داشته باشد.

بعد از یک نیم فصل اول کم اثر، که در آن دقایق بازی ربیچ برای تیم ملی کرواسی بیشتر از میلان بود، مهاجم 26 ساله کروات زیر نظر استفانو پیولی احیا شد و اکنون در 7 بازی اخیر میلان در سری آ 6 گل به ثمر رسانده است. در چنین شرایطی شنیده شده است که آخرین پاسخ فرانکفورت به درخواست میلان برای دائمی کردن این قرارداد، دریافت 40 میلیون یورو بوده است.

نکته مهم در این انتقال، سهم فیورنتینا است. فیورنتینا که در سال 2014 ربیچ را از اشپلیت به خدمت گرفته بود، در سال 2016 او را به فرانکفورت قرض داد و سرانجام در سال 2018، با قراردادی دائمی به ارزش 2 میلیون یورو او را به تیم آلمانی واگذار کرد. در این قرارداد، بندی گنجانده شده که نشان می‌دهد 30 تا 50 درصد از رقم انتقال بعدی ربیچ سهم فیورنتینا خواهد بود و به این ترتیب اگر میلان برای خرید ربیچ 40 میلیون یورو بپردازد، عملا حدود 20 میلیون یورو از آن سهم باشگاه ایتالیایی فیورنتینا خواهد بود.

۱    
آی اسپورت
2020-02-25 00:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر