فهرست
ماجرای باورنکردنی استوکس
ماجرای باورنکردنی استوکس

ماجرای باورنکردنی استوکس

آی اسپورت – آنتونی استوکس که پس از آقای گلی در نیم فصل اول لیگ برتر ، یکباره تبریز را ترک کرده بود، حالا دوباره به آنجا برگشته است. او اما چرا یکباره این تیم را ول کرد و رفت؟ طبق معمول سئوال پاسخ ساده ای دارد، نقش گروهی دلال محترم. همان جنس آدم‌هایی که در ابتدای فصل مامه تیام را از استقلال پراندند و به تیم های اماراتی فرستاده بودند، به این مهاجم اسکاتلندی هم وعده هایی داده بودند و برایش فضایی ساخته بودند که احتمالا زندگی برایش در ایران دشوار شود. ارائه پیشنهادهای چندبرابری از ایران و وعده زندگی با محدودیت های کمتر در حاشیه خلیج فارس، آرامشش را به هم ریخته بودند.

استوکس هم که در زندگی شخصی مشکلات فراوانی داشت، خیلی به این پیشنهادها فکر کرده بود. برای همین هوایی شد و وقتی بار قبل به تبریز برگشت، همراه با پدرش آمده بود تا بتواند قراردادش را فسخ کند و برای همیشه برود. او از مشکلات زندگی شخصی اش گفته بود. از دردسرهایی که زندگی اش را به هم می ریزد. ولی قراردادش با تراکتورسازی و پولی که پیش گرفته بود، مانع از جدایی اش شد. از سویی دیگر دیسیپلین خاص محمد تقوی هم برایش شرایطی را ایجاد کرد که بداند به همین سادگی و بی هزینه امکان جدایی نیست.

استو‌کس که سال قبل هم در یونان مشکلاتی داشته در تعطیلات کریسمس در گلاسکو با تقوی دیدار می کند. او به اصرار خودش از تقوی ملاقات می خواهد. آنجا از مشکلاتش می گوید و از آنچه آرامشش را به هم ریخته. از انگیزه اش برای بازی و از حل مشکلاتش گفت و تقوی را قانع کرد به فکر مهاجم جایگزین نباشد. اینگونه او برگشت!

خشم آقایان دلال و لو دادن فیلم!

توافق استوکس و تراکتورسازی برای بازگشت به تیم انگار اصلا به مذاق به قول مهدوی کیا، ابودلال ها خوش نیامد. آنها بلافاصله به سراغ آرشیوشان رفتند و فیلمی غیراخلاقی از استوکس را منتشر کردند. فیلم برای دوره ای بوده ه استوکس و همبازیان دیگرش در لیدز بازی می کردند. آنها در یکی از اردوهای تیم شان شیطنتی کرده بودند و البته از آنها فیلمبرداری مخفیانه شده بوده. آن پرونده همان زمان به یک رسوایی در فوتبال انگلیس بدل شده بود و بعد مشخص شده بود آنها قربانی یک طرح از سوی چند دختر شده اند برای اخاذی و اینگونه آنها را دادگاه تبرئه کرده بود.

سنگ تمام در تبریز!

شاید در پاسخ به دلال ها بود که برای بازگشت استوکس به تبریز صداها هوادار رفتند فرودگاه و سنگ تمام گذاشتند. دلال‌ها این اواخر یاد گرفته اند که با چرخش بازیکنان خارجی تیم های پولدار ، گردش مالی برای خود بسازند. یعنی یکبار از خرید یک بازیکن پول در بیاورند و بعد از فروشش و همزمان از آوردن بازیکن بعدی . اتفاقی که چالشی بود برای تیم های بزرگ تهرانی و اصفهانی! 

 

خبر آنلاین 

۲۸ ۲۵  
آی اسپورت
2019-01-11 12:59:00
نظر دهید

۲۵ نظر
عموی سوباسا
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۰۸
دقت کردید جدیدا باند کیروشی پور چه نوشابه هایی واسه زنوزی و تیمش باز میکنند

اون از ظالم پرسپکتیو

اون از کیروش ورزشی

این هم از باند عشوندی

فکرکنم دلار های زنوزی خیلی بهشون میچسبه
سعید
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
چرت پولیسی حقیر
گل آقا
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۳۶
بازگشت استوکس نه تنها سند سو مدیریت زنوزی و نوچه هاش در ترتره بلکه سند بی اخلاقی و بی غیرتی هوادارن ترتر هم هست!! بالاخره از کسانی که یه بار پرچم ترکیه میبرن ورزشگاه یه بار پرچم اذربایجان و گاهی هم با پارچه سفید لکه قرمز ...، بیشتر از این انتظار نمیره!! بی غریتی دیگه شاخ و دم نداره که!
ترتریای احمق
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۳۲
خوبه تو استوریش به سوراخدوریا گفت شماها احمقین خخخ همه ماهیتشونو نشناختن
افغانی
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۴۱
واق واق کن سوزشت کم شه
حرف حساب
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۳۶
حالا معلوم شد که عین واقعیت رو گفته! خخخ
علی11
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۵۰
احمق به تراکتوریها نگفته به جد و اباده چرتپیسیها و گوزستقلالی ها گفته متنش هم هنوز تو نت موجوده سرخابی ها ریخته بودن پیجش فحش میادن که توسط فن پیجای تراکتور به اطلاعش رسید
علی11
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۵۰
احمق به تراکتوریها نگفته به جد و اباده چرتپیسیها و گوزستقلالی ها گفته متنش هم هنوز تو نت موجوده سرخابی ها ریخته بودن پیجش فحش میادن که توسط فن پیجای تراکتور به اطلاعش رسید
حمید
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
ای اسپورت ممنون که دست از حاشیه سازی برای تراکتور برداشتید
تحلیلگر فوتبال
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۵۴
انقدر عر عر نکنین که پرس و اس اس از بیت المال خرج میکنن شما هم قبلا بازیکن سرباز میگرفتین و میریدین تو آیندش الانم یه سپاهی تیمتونو خریده و از بودجه سپاه خرج میکنین.
//
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۵۵
همون موقع که همین کیروش انلاین مشغول تمهت زدن به پرسپولیس بود و میگفت دارن با استوکس مذاکره میکنن دقیقا همون موقع کیسه ها درحال مذاکره با این بازیکن بودن
...
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۵۵
لابد استوریش هم کار دلال ها بود؟
مصطفی
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۵۷
پدر پول بسوزه کی‌روش آنلاین داره همزمان تبدیل میشه به ترتر آنلاین اونوقت استوکس شیطنت کرده بود..‌‌‌خخ یارو رسماً فیلم پورنو بازی کرده بوده بعد شده الان این شیطنت فوتبال امثال صادقیان و سوشا رو به خاطر هیچ وپوچ نابود کردین بعد که نوبت بازیکن ترتر شده هیچ مشکلی نیست خجالت بکشید
علی11
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۵۳
احمق بازیکن ایرلندی خارجی تو کشورش کاری کرده به شما چه تازه ایشون متاهل هستش الان گو نخور
۲
سلام
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۳۲
دیروز یه متن نوشتم زیر یکی از مقاله ها، توی متن یک کلمه گوه بکار بردم که گوه کاری کردن، و ای اسپورت کلمه رو حذف کرد و متن رو گذاشت، پیش خودم گفتم عجب کارش درسته که این کلمات رو سانسور میکنه و اخلاق رو رعایت میکنه و خودم و سرزنش میکردم که نباید این کلمه رو استفاده میکردم، ولی الان اونقدر متنهای توهین امیز هست که گوه شرافت داره به اون کلمات، درسته این کلمات تحقیر امیز و نژاد پرستانه ، زبان و فرهنگ و سرزمین مادری رو به عنوان یک ترک زبان برام عزیز تر میکنه و نشانگرعقده ی عده ای معدوده که همیشه کارشون این بوده و هست، ولی شما یه عنوان رسانه میتونید تمام متنهای توهین امیز و نژاد پرستانه رو حذف کنید کار سختی نیست، فرقی نمیکنه از هر طرفی باشه مذمومه و نشانگر نبود تربیت اجتماعی و اخلاقه. لطفا این کار رو انجام بدین که اینجا هیچ روانپریشی نتونه به مرد و فارس و ترک و عرب و ... توهین کنه. حالا چرا انجام نمیدین برای من سئواله.
پارس کلب
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۱۰
خوروش صغیر
حمید
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۱۸
چرند نگید. دلال ها به هر بازیکنی بگن وسط بازیا تیمتو ول کن باید به حرفشون گوش کنه؟
!!!
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۵۲
فیلم جدید بوده داداچ خودت رو به نفهمی نزن
تراختور بایراقی
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۵۵
مشخص بود استوکس و از بیرون هوایی کردن،سو مدیریت اسدی قطعا اگر ما مدیر خوبی در تیم داشتیم تیم الان صدر جدول بود.یارو اسدی بجای مدیریت ستاره تیم بر میداره جریمه سنگین میکنه و در کوران مسابقات ستاره تیم و میزاره کنار!
تراختور بایراقی
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۵۵
مشخص بود استوکس و از بیرون هوایی کردن،سو مدیریت اسدی قطعا اگر ما مدیر خوبی در تیم داشتیم تیم الان صدر جدول بود.یارو اسدی بجای مدیریت ستاره تیم بر میداره جریمه سنگین میکنه و در کوران مسابقات ستاره تیم و میزاره کنار!
۷
سعید
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۰۰
برای تیم بزرگ مدیر باتجربه و کاربلد و دلسوز، و سرمربی بزرگ وکاربلد لازم است
که در اون مقطع ما هیچکدوم شو نداشتیم و با سومدیریت مدیرعامل اسدی و بی تجربه گی تقوی در موضوع استوکس چند امتیاز مهم و از دست دادیم
۶
تی تی
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۱۱
و این اتفاق قبل از بازی با تیم پیروزی تهران میوفته و مشخصه دست چه کسانی تو کار است!!
علی11
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۴۸
اولا گل اقا ماجرای بازیکن ده سال پیش که یه برامه ازشون اخاذی کردن به خودشون ربط داره اگه راست میگی یه سر برو حاشه خلیج ببین همزبونات چکارها میکنن یا حضور عراقی ها در مشهد پس جنابعالی نباید بری کربلا
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر