فهرست
قدوس در تمرین آمیان؛ به سوی لیل
قدوس در تمرین آمیان؛ به سوی لیل

قدوس در تمرین آمیان؛ به سوی لیل

آی‌اسپورت- ستاره ایرانی آمیان فرانسه با بازگشت به تمرینات این تیم آماده دیدار مقابل لیل می‌شود. سامان قدوس که حضور موفقیت‌آمیزی در دو سال و نیم حضور در اوسترشوندز داشت، در دور رفت فصل ۲۰۱۸ لیگ آلسونسکان سوئد ۱۵ بازی انجام داد و ۹ گل به ثمر رساند که بعد از آن راهی آمیان فرانسه شد و در دو هفته متوالی در لوشامپیونه فرانسه بازی کرد.

قدوس پس از حضور ۶۴ دقیقه‌ای در نخستین بازی برای آمیان فرانسه و گل‌زنی مقابل رمیس در هفته سوم لوشامپیونه، در چهارمین مسابقه فصل تیمش به‌عنوان بازیکن تعویضی برابر سن‌اتین به میدان رفت و ۳۱ دقیقه در جریان تساوی تیمش در زمین بود تا با انجام دو بازی برای باشگاه جدیدش به اردوی تیم ملی اضافه شود.

این ستاره ایرانی که ۴۸ ساعت قبل از دیدار برابر ازبکستان به‌عنوان آخرین بازیکن به نخستین اردوی تیم ملی در راه آماده‌سازی جام ملت‌های آسیا اضافه شد، با انجام یک جلسه تمرینی، در این مسابقه تدارکاتی یک نیمه مقابل ازبک‌ها بازی کرد و پس از آن مجددا به فرانسه بازگشت تا در تمرینات آمیان شرکت کند.

سامان قدوس از امروز مجددا در تمرینات آمیان فرانسه حضور یافت و با شور و نشاط خاصی در کنار سایر بازیکنان به تمرین پرداخت تا آماده بازی فردا شب تیمش در هفته پنجم لیگ لوشامپیونه فرانسه مقابل لیل رده چهارمی شود.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-09-14 21:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر