فهرست
استقلالِ منچستر؛ کپی به جای خلاقیت
استقلالِ منچستر؛ کپی به جای خلاقیت

استقلالِ منچستر؛ کپی به جای خلاقیت

آی اسپورت - پرسپولیس دیروز اولین بازی فصل جدید را انجام داد و پارس جنوبی را برد. پرسپولیس کالدرون، تیم جذابی بود و تنها نکته منفی آن‌ها، به پیراهن‌شان مربوط می‌شد. پیراهنی که دقیقا از روی پیراهن دوم فصل قبل تاتنهام کپی شده بود. امروز، استقلال قرار است در تبریز و مقابل ماشین سازی اولین بازی فصل را انجام دهد. با پیراهنی، که از منچستریونایتد فصل قبل کپی شده است!

استقلال هم امسال مثل پرسپولیس، تولید پیراهنش را به کمپانی آل‌اشپورت سپرده و آن‌ها بین دو تیم فرق نگذاشته‌اند. هر دو پیراهن، از تیم‌های فصل قبل لیگ انگلیس کپی شده‌اند. منچستریونایتد فصل پیش، با پیراهن یقه هفت بازی می‌کرد. رنگ اصلی پیراهن، قرمز بود و پایین آن، خط های مشکی به مرور پررنگ می‌شدند تا کاملا، پایین پیراهن مشکی می‌شد.

1
1

در پیراهن فصل جدید استقلال هم دقیقا همین الگو رعایت شده است. پیراهن یقه هفت، با رنگ آبی که خط های سفید پایین آن به مرور پررنگ شده و پایین پیراهن را سفید می‌کنند.

البته بر خلاف پیراهن پرسپولیس و تاتنهام، در پیراهن استقلال و منچستر یک تفاوت کوچک وجود دارد. روی شانه بازیکنان منچستر، الگوی سه خط آدیداس نقش بسته بود. با توجه به اینکه استفاده از این الگو برای هر کمپانی دیگری غیر از آدیداس ممنوع است، روی شانه بازیکنان استقلال به جای سه خط عمودی، خط های افقی قرار دارد. تنها زحمتی که طراحان پیراهن به خودشان داده‌اند، شاید همین برعکس کردن خطوط باشد!

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-08-23 18:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
...
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۲۲:۰۳
کیسه ها شبیه باطری قلمی شدن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر