فهرست
رضایت کرانچار: بهترین بازی فصل ما بود
رضایت کرانچار: بهترین بازی فصل ما بود

رضایت کرانچار: بهترین بازی فصل ما بود

آی‌اسپورت- سرمربی سپاهان در نشست خبری پایان بازی حاضر شد و از نحوه بازی تیم‌اش ابراز رضایت کرد. کرانچار که با توجه به نتایج اخیر سپاهان در لبه تیغ قرار دارد احتمالا با این بازی و رضایت هواداران همچنان برای حضور در سپاهان فرصت خواهد داشت. صحبت‌های سرمربی طلایی پوشان را می‌خوانید:

از کیفیت بازی هر دو تیم راضی هستم. تیم حریف تمام تلاش و توان خود را به کار گرفت و ثابت کرد که یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر ایران است. بازیکنان ما در سطح وظایفی که توزیع کردیم بازی کردند. این یکی از بهترین بازی‌های ما در طول فصل بود و اگر این روند را ادامه دهیم قطعا به نتایج قابل قبولی می‌رسیم. در نیمه دوم منسجم‌تر از نیمه اول بودیم. متاسفانه از شانس‌های خودمان بهره‌برداری نکردیم. هم میلاد سرلک و هم شاهین ثاقبی نتوانستند توپ‌های دفع شده دوم را در اختیار بگیرند. باید این مساله را به مرور برای این دو بازیکن برطرف کنم.

دروازه‌بان من اطلاع دارد که پرسپولیس برترین سرزن‌ها را دارد و در خروج‌ها تردید داشت و سعی کرد کمترین خطر را کند. او به همین دلیل توانست ضربات طارمی را تا حدودی کنترل کند. من تذکرهایی در خروج‌ها به او می‌دهم. چاره‌ای نداریم جز این که با او بیشتر تمرین کنیم تا بتوانیم یک دروازه‌بان در شان سپاهان از او بسازیم.

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2017-09-21 22:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
شاهین
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۴۷
ضعیف ترین سپاهان ده سال اخیر را دیدم‌. حرفی برای گفتن نداشت و بیرو نجاتش داد‌
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر