فهرست
زوج برانکو – وحید و خاطره عملیات غیر ممکن
زوج برانکو – وحید و خاطره عملیات غیر ممکن

زوج برانکو – وحید و خاطره عملیات غیر ممکن

آی اسپورت - سرنوشت نیمکت تیم ملی فوتبال ایران هنوز به طور قطع مشخص نیست با این وجود گمانه زنی ها از نزدیک شدن سرمربی کروات اسبق تیم ملی به توافق با فدراسیون فوتبال حکایت دارد. در صورت تحقق این اتفاق یکی از جالب ترین نکات قابل توجه همکاری مجدد ایوانکوویچ با وحید هاشمیان بازیکن سابق تیم ملی است.

هاشمیان احتمالا تنها دستیار ویلموتس خواهد بود که در کادر بعدی تیم ملی هم حضور خواهد داشت که در اینصورت دستیار برانکو ایوانکوویچ یکی از بازیکنان نجات بخش او در مرحله مقدماتی جام جهانی 2006 خواهد بود. وحید هاشمیان همان بازیکنی است که در مرحله مقدماتی جام جهانی 2006 موجب پیروزی های سرنوشت ساز تیم برانکو و صعود به دور نهایی مرحله مقدماتی رقابت ها شد تا ایران برای سومین بار به جام جهانی فوتبال صعود کند.

گل های وحید در پیروزی حساس سه بر دو مقابل قطر مربی کروات را در یکی از مهمترین مقاطع فعالیت حرفه ای اش به نوعی نجات داد در حالی که ناکامی در بازی های پایان مرحله مقدماتی می توانست به رویای صعود و البته حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی پایان دهد.

و حالا این زوج موفق سال های نه چندان دور  می توانند روی نیمکت تیم ملی ایران چالش دیگری را در کنار هم تجربه کنند. هاشمیان که در دوران بازیگری رابطه نزدیکی با برانکو داشت و از مهاجمان محبوب او به شمار می رفت با گذشت نزدیک به دو دهه در آستانه چالشی دیگر و باز هم در مسیر صعود به جام جهانی اینبار دستیار برانکو روی نیمکت تیم ملی ایران خواهد بود؟

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2019-11-26 14:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر