فهرست
انتخاب گواردیولا برای جانشینی سیلوا؛ سوسوی اسپانیایی
انتخاب گواردیولا برای جانشینی سیلوا؛ سوسوی اسپانیایی

انتخاب گواردیولا برای جانشینی سیلوا؛ سوسوی اسپانیایی

آی اسپورت - برخی گزارش ها در اسپانیا حکایت از آن دارد که پپ گواردیولا قصد دارد برای جذب سوسو، هافبک تهاجمی 25 ساله باشگاه میلان تلاش کرده و او را جانشین کاپیتان پا به سن گذاشته اش، داوید سیلوا کند. این ستاره در تابستان به باشگاه های مختلف اروپایی از جمله تاتنهام لینک شده بود، چرا که آینده او در سن‌سیرو با توجه عدم حضور او در برنامه های مارکو جامپائولو و سیستم مورد علاقه او، 2-1-3-4، به خطر افتاده بود. گاتزتا دلواسپورت از فیورنتینا، رم و لیون نیز به عنوان دیگر باشگاه های خواهان سوسو نام برده بود.

با این حال، اکنون سوال اصلی این است که آیا سوسو بعد از درخواست ارتقای قابل توجه دستمزد با پیشنهاد تمدید قراردادی جدید مواجه خواهد شد یا خیر. بعد از تمامی این اخبار، اکنون منبعی اسپانیایی گزارش داده که گواردیولا خواهان حضور سوسو در ورزشگاه اتحاد به جای داوید سیلوا کاپیتان پا به سن گذاشته این تیم است. سیلوای 33 ساله که از سال 2010 تاکنون در سیتی حضور دارد در این فصل به کاپیتان نخست سیتی تبدیل شده و رسما اعلام کرده در تابستان 2020 از سیتیزن ها جدا خواهد شد.

سوسوی 25 ساله که سابقه حضور در لیورپول و انجام 14 بازی لیگ برتری برای قرمزها را هم دارد، در ژانویه 2015 از لیورپول به میلان پیوست و علیرغم شروعی ضعیف و گذراندن یک فصل به شکل قرضی در جنوا، در 3 فصل اخیر به ستاره روسونری در خط میانی تبدبل شده است. او در این سال ها 20 گل و 26 پاس گل به نام خود ثبت کرده است. پیش از این SempreMilan از علاقه منچسترسیتی به جذب آلسیو رومانیولی برای پر کردن جای خالی آیمریک لاپورت مصدوم سخن به میان آورده بود.

     
آی اسپورت
2019-09-13 21:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر