فهرست
هشدار روز: تیم امید ناقص و ناآماده بازی می‌کند
هشدار روز: تیم امید ناقص و ناآماده بازی می‌کند

هشدار روز: تیم امید ناقص و ناآماده بازی می‌کند

آی‌اسپورت- مصدومیت هادی محمدی و محرومیت تراکتورسازی باعث شده است که مربیان تراکتور تصمیم بگیرند عارف آقاسی، مدافع وسط خود را از تیم امید فرابخوانند. آن‌ها در موضع رسمی خود اعلام کرده‌اند بازیکن‌شان را به تیم امید نخواهند داد. تراکتورسازی پیشتر علی طاهران را هم به تیم امید نداده بود. از طرفی امید نورافکن‏، سیدمجتبی حسینی و مهدی قائدی را هم استقلالی‌ها به تیم امید نمی‌دهند. دو بازیکنی که کادر فنی استقلال معتقد است به آن‌ها احتیاج پیدا می‌کند. تیم امید برای بازی‌های مقدماتی المپیک آماده می‌شود و باید از اواخر تیر برابر قرقیزستان، عمان و سریلانکا در قرقیزستان بازی کند. بازی‌هایی که انتخابی قهرمانی آسیا است که در نهایت نمایندگان آسیا در المپیک را مشخص خواهد کرد. امرحسین پیروانی درباره شرایط تیم امید به فارس گفته: «در حال حاضر با 19 بازیکن به مسابقات اعزام شدیم. امید نورافکن، مهدی قائدی و سیدمجتبی حسینی از استقلال از روز اول کنار تیم نبودند. علی طاهران را از تراکتورسازی دعوت کردیم اما با همکاری نشد و او همراه تمیم نیامد. قرار شد از عارف آقاسی استفاده کنیم که او در تمرینات بود اما یکی دو روز قبل از اعزام این بازیکن را هم از ما گرفتند. 19 بازیکن داریم که 3 تن از آن‌ها گلر و 16 نفر دیگر در پست‌های دیگر بازی می‌کنند. در این بین دو بازیکن هم مصدوم هستند و باید در این شرایط بازی کنیم. فقط یک دفاع وسط داریم و باید از فرد دیگری در پست غیرتخصصی‌اش استفاده کنیم.»

تیم امید هم درست مثل تراکتورسازی با بحران دفاع وسط روبه‌رو شده است. اگرچه قرقیزستان و عمان تیم‌هایی نیستند که در شرایط عادی بتوانند تیم امید را شکست دهند اما دست کم گرفتن آن‌ها هم می‌تواند همان بلایی را سر تیم المپیک بیاورد که در همه 40 سال گذشته آمده است. این بازی‌ها هم‌چنین می‌توانست در حکم آماده‌سازی برای المپیک باشد و ناقص بودن تیم ملی مطمئنا باعث ناآماده بودن تیم المپیک در بازی‌های جدی‌تر هم خواهد بود. اگرچه نمی‌توان به باشگاه‌ها خرده گرفت که نمی‌خواهند بازی‌های لیگ را بدون بازیکنانی که به آن‌ها نیاز دارند شروع کنند اما شکل برنامه‌ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا هم اجازه انتخاب راه‌حلی میانه را نمی‌دهد. پیروانی اگرچه از مذاکره فدراسیون با باشگاه‌ها خبر داده اما امیدوار نیست بتواند بازیکنان مورد نیازش را در اختیار داشته باشد.

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-07-16 16:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ژان والژان
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۹
پیروانی پرسپولیسی است و هدفش این است که بازیکنان استقلال را به تیم ملی ببرد تا دربی را ببازیم. کور خوانده ای. با منصوریان مقتدرانه ادامه می دهیم و مثل سال گذشته به هیچ حریفی رحم نمی کنیم
۵ ۲
بر پدر ومادر کسی لعنت
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۶
که اسم بقیه رو جعل میکن و خودشو استقلالی جا میزنه
۱
وای خدا بگم چکارت کنه
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۳
پکیدم از خنده:)))
فقط اونجا که گفتی رحم نمی کنیم العین به یادم آمد خخخ
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر