فهرست
آیا دانشگر و زکی‌پور در حد استقلال هستند؟!
آیا دانشگر و زکی‌پور در حد استقلال هستند؟!

آیا دانشگر و زکی‌پور در حد استقلال هستند؟!

آی اسپورت – محمد دانشگر مدافع استقلال در دیدار با پاختاکور به عنوان مدافع راست به میدان رفت. در آن سوی خط دفاعی هم میلاد زکی پور قرار گرفته بود. این دو بازیکن، به ادعای کارشناسان جزو ضعیف ترین بازیکنان استقلال در شب بازی با پاختاکور بودند. این اما مسئله نیست. به هر حال اتفاق می افتد بازیکنی در دیداری بد بازی می کند و در دیداری خوب. بنابراین بازی ضعیف دانشگر و زکی پور عجیب نبوده است. بماند که هر دو از نظر بدنی کم آورده بودند، به ویژه دانشگر که در 20 دقیقه آخر بازی بیشتر قدم می زد.

اینجا بحث درباره مسایل اخلاقی و رفتاری دو بازیکن است. میلاد زکی پور بسیار شانس آورد که از سوی داور بازی اخراج نشد. او یک بار با آرنج و به عمد به سینه بازیکن حریف کوبید که حداقل می توانست برایش یک کارت زرد به همراه داشته باشد. البته بعضی کارشناسان این صحنه ها را صحنه اخراج هم می نامند. او خوش شانس بود که داور به سادگی از کنار آن صحنه گذشت وگرنه ممکن بود حالا مقصر اصلی شکست استقلال باشد. درباره دانشگر هم سوژه زیاد بود. او حرکات عجیب و غریب کم انجام نمی داد. روی صحنه گل اول پاختاکور درست دقایقی بعد از آن که پیمان یوسفی این بازیکن را مدافعی فوق العاده خوانده بود، اجازه داد توپ به راحتی از مقابلش عبور کند و به بازیکن حریف برسد تا زمینه ساز گل شود. دانشگر مدام تلاش می کرد با بازیکن حریف درگیر شود و خلاصه سوژه ای برای دعوا پیدا کند. اواخر بازی که استقلال به ثانیه ثانیه زمان نیاز داشت اعتراض عجیب و غریب و تند او به کمک داور بازی می توانست برایش حداقل یک کارت زرد به همراه داشته باشد ولی داور بازی از کنار این بداخلاقی دانشگر هم گذشت. او به دلیل اینکه روی اعصاب خود کنترل نداشت می توانست کارت بگیرد و به خاطر کارت قبلی‌اش از زمین اخراج شود.

این بازیکن در طول فصل جاری حاشیه های زیادی چه در داخل و چه در بیرون از زمین داشته. میلاد زکی پور هم هیچگاه در استقلال به اندازه ای که باید خوب بازی نکرده است. آیا زمان تغییرات در لیست استقلال فرا نرسیده است؟ آیا تیمی که روزی روزگاری بازیکنانی بزرگ در اختیار داشت، نباید تغییری در نگرش خود ایجاد کند و حداقل به جای بازی دادن به بازیکنانی که عایدی برای استقلال ندارند، به جوان‌هایش فرصت دهد؟

 

خبرآنلاین 

۲۱ ۵  
آی اسپورت
2020-09-27 23:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
سامان
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۰۲:۳۵
مدیران استقلال توروخدا #قلعه_نویی_را_برگردانید
مظلومی منصوریان شفر استرا همه رو امتحان کردید خدایی دیگه متوجه نشدید هیچکس برای استقلال قلعه‌نویی نمیشود؟؟؟
اینو دیگه الان دشمنان قدیم قلعه‌نویی هم فهمیدند و بهشون ثابت شد که تیم به ژنرال نیاز داره نه به مربی که یک روز صدرنشینی دچار سرگیجه بشه(استراماچونی )وبرای اینکه رزومه ای دست و پا کنه به همه دروغ گفت و رفت...
۳
Ali
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۰۳:۰۶
بسه بابا خبر ازپرسپولیس بذار کیسه جیه باو با کمک‌حکومت دوتابازی برده حالا....
۳
ارتش سرخ
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۲۷
حرف زدن خوب و قشنگه ولی حرفِ خوب زدن نایاب... رفتن این دو بازیکن اگر به بهانه ای جدید برای تهمت زدن به پرسپولیس نمیشه بسم الله. ولی مثل همیشه عجولانه تصمیم نگیرید، بابا ۳ سال پای تیمتون بایستید
۵
اف سی دوپینگ
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۱۰:۱۲
صد در صد برازنده مکتب بنگ هستند.هوچیگرو بنگی
۳
اشکان
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۱۰:۲۶
یک روز بعد از صعود و برد دل انگیز پرسپولیس و آبروداری این تیم - از فرط سوزش و حسادت از تلویزیون ملی گرفته تا سایت شما تاب و تحمل انعکاس این خبر و نداشتین تیتر یک خبری سایت و دیگر خبرگزاری ها بیان کننده حقارتتون می باشه.
پرسپولیس خدا رو داره ولی تیم حکومتی آبی پوش بند های کم مغز خدا
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر