فهرست
سیزده نفر و هشتاد هزار؛ امیدوارتر از همیشه
سیزده نفر و هشتاد هزار؛ امیدوارتر از همیشه

سیزده نفر و هشتاد هزار؛ امیدوارتر از همیشه

آی‌اسپورت- محرومیت سه ماهه مهدی طارمی برابر شد با محروم شدن پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات و از دست دادن آقای گل دو فصل پیاپی. محرومیتی که همه را شوکه کرد و انگار آغازی برای مشکلات پرسپولیس بود. کم کم شروع شد اما خیلی آرام. لیگ هفدهم با تدبیر برانکو به خوبی و با بالا بردن کاپ قهرمانی به پایان رسید. باخت در شهرآورد انگار آغاز فاجعه‌ای نه چندان دور بود؛ فاجعه‌ای که ریشه‌اش شاید آن دلسوزی‌های نا به جای بعضی‌ها بود؛ دلسوزی‌هايی که پرسپولیس را در اوج و در آستانه هت‌تریک قهرمانی محروم کرد.

با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات هواداران انتظار ماندن بازیکن‌های خوبشان را داشتند و کم کم چالش وفاداری به راه افتاد؛ چالشی که می‌توانست میزان غیرت و تعصب را به پرسپولیس نشان دهد. چالشی که باعث شد سید جلال چشم‌بسته و بی هیچ ادعایی بماند، بیرانوند با تمام پیشنهادهای خوبش بماند اما انگار این چالش سد راه فرشاد احمدزاده برای رفتن به تیم دهم لهستان نشد. سد راه ترقی محرمی نشد، سد راه امیری نشد. ۱۳ بازیکن، لیگ هجدهم و حمایت هواداران تنها دارایی‌های برانکو برای جدال با رقبای لیگ و قوی‌ترین تیم‌های آسیا.

آغاز لیگ با برد و بازی نسبتا زیبایی توانست حمایت هواداران را بیشتر از همیشه کند. هرروز به آغاز لیگ قهرمانان آسیا نزدیک و نزدیک‌تر مي‌شديم. هیجان و استرس بیشتر از هر زمانی احساس مي‌شد. صدای بازی‌های کوبنده رقیبمان گوش‌ها را کر می‌کرد و نتایج درخشانش جلو نفس کشیدن را می‌گرفت اما هرگز در صحبت‌ها و چهره‌های هواداران سرخ چیزی به اسم ناامیدی دیده نشد. اميدها زنده و هیجان هرروز بیشتر از دیروز بود. افت کیفی و نتایج پرسپولیس بیشتر از هر زمان دیگری استرس را تشدید می‌کرد اما امیدها هنوز پررنگ بود.

با یک مساوی در لیگ به مصاف بازی با الدحیل رفتيم. بازی هیجانی، لذت‌بخش، امیدوار کننده و شاید خط و نشانی برای بازی برگشت در جهنم هشتاد هزار نفری آزادی. بازی‌ای که به وضوح هم‌دلی جسورانه سربازان سرخ را دیدیم ولی به دلیل انبوه مشکلات پرسپولیس و یا شاید استرس بازیکن‌هایمان که در چهره‌هايشان موج می‌زد، باخت خفیف به یکی از قدرت‌های آسیا را رقم زد.

در کنار هشتاد هزار نفر هوادار پرشور و تشویق بی‌نظير آنها می‌توانیم با پیروزی قدرتمندانه‌ای به راحتی و همراه با لذتی بی‌پایان راهی نیمه نهایی شویم و همچنین می‌توانیم شاهد جشن باشکوه و عظیمی در ورزشگاه بزرگ آزادی باشیم. به امید حضور پرشور و همه‌جانبه هواداران سرخ‌دل در ورزشگاه آزادی.

۶۳ ۸  
آی اسپورت
2018-09-17 02:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
فرزاد مهریار
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۰۲:۵۳
خدا از دلت بشنوه . خانم شقایق مهشید نادری اشک ریز!!!
تو که راست میگی ولی خدایا به حق نوگل باغ اباعبدالله ، دروغگو ها و بیماردلان را الساعه هدایت کن
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۰۳:۲۲
نویسنده محترم ؛
شما لازم نکرده خیلی ادای پرسپولیسی بودن در بیاری و هی از شناسه "یم" استفاده کنی که خودتو هوادار نشون بدی!
بدترین دشمن پرسپولیس همین شماهایید .‌شماهایی که معروف شدید به جماعت "من خودم پرسپولیسی ام ولی ... " ! عزیز من شما چشم دیدن این پرسپولیس و برانکو رو نداری چون دل در‌ گرو کیروش و اطرافیانش داری! ژست حمایت از تیم رو نگیر که حتی تو همین مقالتم مخاطب باهوش متوجه سم پاشی هات میشه .
اونقدری که پرسپولیس از جانب امثال شماها ضربه خورده از هیچکدوم از رقیباش نخورده. بردارید این ماسک کثیفو از صورتتون . آرزوهای دروغین هم نکنید . شماها رو خوب تو حافظمون نگه میداریم نویسنده جان! بدون که برانکو بهترین نتایجو برای ما آورده و فردا ۱۰ تا گل هم بخوریم یکصدا خودش و تیمشو تشویق میکنیم . آرزوی جدایی انداختن بین هوادار و برانکو رو به گورتون ببرید کیروشی پورهای بی وجدان.
تامام
ناشناس
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۰۸:۴۷
حالا اگه شما روزبه رو داشتید که پیشنهاد پرسپولیس را هم رد کرد تا دو تا قهرمانی رو رد کنه و نیم فصل بازی نکرد الان خودتون رو پاره می کردید
!!!
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۱۳
روزبه کیه؟ همونی که خودمون با لگد انداختیمش بیرون؟ مدیربرنامه هاش شایعه کرد پرسپولیس اونو میخواد تا استقلالیا ولش نکنن البته شماها اسطوره ای هم داشتین که دوبار وسط فصل ولتون کرد این یکی که مصدوم بود و کلا نمیتونست جایی بره
شاهین ممسنی ❤❤
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۲۴
"آغاز لیگ با برد و بازی نسبتا زیبایی توانست حمایت هواداران را بیشتر از همیشه کند. هرروز به آغاز لیگ قهرمانان آسیا نزدیک و نزدیک‌تر مي‌شديم. هیجان و استرس بیشتر از هر زمانی احساس مي‌شد. صدای بازی‌های کوبنده رقیبمان گوش‌ها را کر می‌کرد"

تلاش چندش آور مصنوعی شما برای اینکه خودتان را پرسپولیسی نشان بدین از یه حقارت خبر میده، حقارت شخصیت و کسانی که شخصیت خودشان را حقیر بدانند از انجام هیچ کار کثیفی دریغ نمی کنند. خودشان را در قالب هوادار تیفوسی رقیب در می آورند و مطالب مسخره خودشان را به خورد عوام میدن!
ببخشین ولی حنای شما رنگی نداره خانم اشک ریز!
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۲۹
"باخت در شهرآورد انگار آغاز فاجعه‌ای نه چندان دور بود؛ فاجعه‌ای که ریشه‌اش شاید آن دلسوزی‌های نا به جای بعضی‌ها بود؛ دلسوزی‌هايی که پرسپولیس را در اوج و در آستانه هت‌تریک قهرمانی محروم کرد."

اگه کسی فهمید شقایق جووونز چی گفته به مام بگه:)))))
مبین
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۳۰
ایشالله که صعود میکنیم
رامتین
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۲۸
مرسی خانم نادری خسته نباشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر